PRVA REAKCIJA DONALDOVE ĆERKE: Evo šta je rekla Ivanka Tramp o atentatu na njenog oca, pomenula i majku (FOTO)
IVANKA Tramp, ćerka Donalda Trampa koji je juče ranjen u atentatu na mitingu u Pensilvaniji, oglasila se nakon napada i napravila paralelu između oca i pokojne majke.
Foto: EPA
- Na današnji dan, pre dve godine, moja mama je preminula. Verujem da je čuvala tatu sinoć tokom pokušaja ubistva - objavila je danas Ivanka Tramp na svom X nalogu.
Ivana Tramp je bila majka Donalda mlađeg, Ivanke i Erika Trampa. Umrla je 2022. godine u 73. godini.
- Nedostaje mi svaki dan i molim se za bezbednost porodice i prijatelja koje je ostavila - dodala je Ivanka, preneo je Blic.
Sve detaalje o pokušaju atentata na Donalda Trampa možete čitati u našem BLOGU.
Preporučujemo
OGLASILA SE MELANIJA TRAMP: "Kada sam gledala kako taj nasilni metak pogađa mog muža..."
14. 07. 2024. u 16:53
NIKAD JAČI UDARAC ZA RUSE OD POČETKA RATA: Ukrajinske rakete letele više od 1.300 km, pogođena ključna fabrika (VIDEO)
UKRAJINA je u subotu uveče pogodila jedno od strateški najznačajnijih odbrambenih postrojenja Rusije, napavši Votkinski mašinski zavod u udaljenom regionu, skoro 1.300 kilometara od ukrajinske granice - što predstavlja najdublji udar ikada izveden ukrajinskim oružjem domaće proizvodnje.
25. 02. 2026. u 12:25
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (0)