ČVRSTO SMO NA ZEMLJI: Aleksanadr Nedeljković veruje da će odbojkaši pružiti maksimum i na turniru Lige nacija

ČVRSTO SMO NA ZEMLJI: Aleksanadr Nedeljković veruje da će odbojkaši pružiti maksimum i na turniru Lige nacija

"ORLOVI" su odleteli u zemlju "galskih petlova", gde ih očekuje najteži ispit u ovogodišnjoj Ligi nacija. Odbojkaši obećaju da će se od 24. do 28. juna na drugom turniru Lige nacija u Orleanu boriti do poslednje lopte protiv selekcija kao što su Japan, Kuba, olimpijski šampion Francuska i SAD. Prvi će im na crtu u sredu (13.30) izaći "samuraji".

22. 06. 2026. u 18:54

POTREBNO VREME I STREPLJENE: Odbojkašice završile azijsku turneju u Ligi nacija i jedva čekaju turnir u Beogradu

POTREBNO VREME I STREPLJENE: Odbojkašice završile azijsku turneju u Ligi nacija i jedva čekaju turnir u Beogradu

NISU impresionirale, ali nisu ni razočarale. Odbojkašice su se azijske turneje u Ligi nacija vratile sa dve pobede i šest poraza, od kojih čak četiri u taj-brejku. Devojke su ispile nekoliko gorkih pilula, ljutile selektora Zorana Terzića, ali pokazale da se u budućnsoti od njih mogu očekivati bolji rezultati. A novi izazov je za tri nedelje, kada će se u "Beogradskoj areni" od 8. do 12. jula odigrati poslednji turnir elitnog takmičenja.

22. 06. 2026. u 13:45