NAPAO ĆERKU I ŽENU: Suprugu povredio nožem – uhapšen nasilnik iz Trgovišta
POLICIJA u Trgovištu uhapsila je pedesetsedmogodišnjeg S.N. iz okoline ovog mesta zbog nasilja u porodici.

Foto: S.B.
On se sumnjiči da je fizički napao četrdesetšestogodišnju suprugu i ćerku, kao i da je supruzi nožem naneo povrede po ruci.
Po nalogu zamenika tužioca Osnovnog javnog tužilaštva u Vranju, osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati i on je, uz krivičnu prijavu, priveden tužilaštvu.
Sudija za prethodni postupak Osnovnog suda u Vranju odredio mu je pritvor do 30 dana.
Preporučujemo

LjUBOMORA POTEGLA NOŽ? Osumnjičenom za napad na suprugu pritvor do 30 dana
08. 12. 2020. u 19:42

PORODIČNO NASILjE U BARU: Roditelji u pritvoru, četvoro dece upućeno u dom
07. 12. 2020. u 12:39

"NOVOSTI" SAZNAJU: Nakon Litvanije, još jedna država zabranila prelet srpskog aviona do Moskve
NAKON Litvanije, i letonske vlasti zabranile su prelet srpskog aviona do Moskve u kome je trebalo da bude predsednik Srbije Aleksandar Vučić, saznaju "Novosti".
06. 05. 2025. u 18:27

NEBENZJA ODUVAO LAŽNOG VISOKOG PREDSTAVNIKA ŠMITA, PA IZAŠAO IZ SALE: Neću da te slušam, nemaš pravo da govoriš!
U SAVETU bezbednosti Ujedinjenih nacija je u toku redovna polugodišnja sednica o situaciji u BiH na kojoj je ruski ambasador Vasilij Nebenzja izjavio je da Kristijan Šmit nema pravo da govori u ime međunarodne zajednice u Savetu bezbednost, a onda izašao iz sale ne želevši da ga sluša.
06. 05. 2025. u 17:03

KAKO ĆE IZGLEDATI NOVI JUGO: Predstavljena prva maketa (FOTO)
LEGENDARNI automobil yugo (jugo), koji je nekada bio ponos domaće auto industrije, vraća se u potpuno novom izdanju! Nakon što je u februaru ove godine najavljeno oživljavanje kultnog brenda, sada je na prestižnom sajmu Car Design Event 2025 u Minhenu premijerno predstavljena i prva maketa budućeg automobila.
07. 05. 2025. u 14:08
Komentari (0)