ISPOVEST OCA IGORA KOG SU OTELI U JAGODINI: Sin mi je u očajnom stanju, psihički je potpuno rastrojen
Ne jedem i ne spavam od kada su Darija i Dragan mučili mog sina Igora, celu noć. Od deset sati uveče do četiri izjutra!

Foto: Arhiva
Seckali su ga nožem po rukama i terali ga da prizna da je bio u ljubavnoj vezi sa Darijinim bivšim suprugom Manuelom, Špancem, što nije tačno. Sin mi je u očajnom stanju, psihički je potpuno rastrojen i ne znam kako će da se izbori sa onim što mu se dogodilo. Još je na lekovima za smirenje.
Ovako, za "Novosti", priča Slobodan Stanković, čijeg su sina Igora (37) kidnapovali Darija C. V. (40), zvana Dara, i Dragan K. (43), poznatiji kao Kokos, oboje iz Strižila.

Foto: Arhiva
Za priču se, verovatno, nikad ne bi saznalo da Darija nije sve snimila mobilnim telefonom, pa je snimak stigao do policije, koja ih je odmah uhapsila. Po selu se priča da je Darija to uradila kako bi snimak poslala svom advokatu i kako bi deca pripala njoj, a ne suprugu sa kojim se razvodi.
Istragu o ovom slučaju vodi Osnovno javno tužilaštvo u Jagodini koje Dariji i Draganu na teret stavlja protivpravno lišenje slobode. Kako im je rešenjem Osnovnog suda u Jagodini pritvor od 30 dana isticao 14. septembra, Osnovno tužilaštvo je jagodinskom sudu podnelo predlog za produženje pritvora, s obzirom na to da još postoje razlozi zbog kojih je pritvor određen, pa im je on produžen. Po završetku prikupljanja dokaza, biće doneta javnotužilačka odluka.

Foto: Arhiva
Na video-zapisu koji se prekjuče pojavio na društvenim mrežama, vidi se kako osumnjičeni prete Igoru na rumunskom, vlaškom i nemačkom jeziku, pominjući mu majku. Pošto nije hteo da prizna da je u ljubavnoj vezi, Darija ga je posekla nožem po ruci.
Preporučujemo

VINORAČA DOBILA NOVU ŠKOLU Dačić: Povećanje nataliteta možda i najvažnije za Srbiju
30. 09. 2020. u 13:24

ZAHAROVA O UPOZORENjU VUČIĆU ZBOG POSETE MOSKVI: Banditizam i ucena, tako deluju terorističke ćelije
PORTPAROLKA ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova danas je nazvala upozorenja Evropske unije predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću u vezi njegove posete Moskvi za Dan pobede, "banditizmom i ucenom''.
30. 04. 2025. u 16:55

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

HAOS I DRAMA NA SABALENKINOM MEČU: Svađa. prozivke i na kraju odlazak bez rukovanja (VIDEO)
BELORUSKINjA Arina Sabalenka savladala je Martu Kostjuk iz Ukrajine za plasman u polufinale mastersa u Madridu, a to je bilo sve samo ne običan meč.
01. 05. 2025. u 09:30
Komentari (1)