ALTA Banci nagrada za najbrže rastuću banku u Srbiji
Na svečanom delu sednice Parlamenta privrednika Privredne komore Beograda, ALTA Banci je dodeljena posebna nagrada za najbrže rastuću banku na tržištu Republike Srbije u 2024. godini.

Foto: Promo
Plaketa je uručena dr Uni Sikimić, predsednici Izvršnog odbora ALTA Banke, koja kao jedna od retkih banaka u srpskom vlasništvu, nastavlja tradiciju dugu 45 godina.
- Sa izuzetnim zadovoljstvom primamo nagradu za najbrže rastuću banku po ključnim pokazateljima poslovanja koji se između ostalog odnose i na rast aktive, depozita, kreditnog portfolija i broja zaposlenih. Upravo ovi parametri su najbolji pokazatelji ukazanog poverenja naših klijenata i partnera, kao i naših zaposlenih i potvrda su stabilnosti i sigurnosti ALTA banke. Prilagođavajući se specifičnim potrebama svojih klijenata, ALTA banka kontinuirano razvija postojeće i uvodi nove proizvode i usluge, uspešno odgovarajući na izazove dinamičnog tržišta. Fokusirani na inovacije i primenu najsavremenijih rešenja, kao i na postavljanje najviših standarda u bankarskoj industriji, naš cilj je kontinuirano unapređenje kvaliteta usluga i broja zadovoljnih klijenata. ALTA banka je u ovoj godini ostvarila izuzetne poslovne rezultate i utvrdila novi razvojni strateški okvir za naredni period. Naša misija je biti banka po meri čoveka - zaključila je Sikimić.
EXTRA BET - KVOTA DO 500 NA JEDNOM MEČU

Foto: Promo
Kako je istaknuto, u osnovi ambicioznih ciljeva ALTA banke leže značajne investicije u najsavremenije tehnologije i digitalne proizvode, poboljšanje kvaliteta usluga, širenje mreže ekspozitura i unapređenje znanja i veština zaposlenih, kao i digitalni razvoj i široka primena ESG standarda u poslovanju.
- Bez obzira na to da li je reč o otvaranju računa, savetovanju, kreditiranju ili bilo kojoj drugoj usluzi, naši stručni timovi su na raspolaganju, a ekspoziture su organizovane kako bi se klijenti osećali zadovoljno zbog ponuđenih rešenja. Vizija Banke je da kontinuirano i snažno raste kao partner od poverenja svakog klijenta, nastojeći da bude inovativna, uvek dostupna i zahvalna za lojalnost i poverenje - navode u ALTA Banci.
EXTRA BET - KVOTA DO 500 NA JEDNOM MEČU

"DOBRO SMO UPOZNATI SA DOGAĐAJIMA U SRBIJI" Medvedev optužio Zapad za organizovanje protesta u drugim zemljama
ZAMENIK predsednika Saveta bezbednosti Rusije i predsednik stranke Jedinstvena Rusija Dmitrij Medvedev optužio je danas zapadne zemlje da organizuju proteste i mešaju se u izborne procese drugih zemalja da bi održale svoju dominaciju.
31. 07. 2025. u 17:01

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

BLOKIRAO PROMETNU ULICU: Kad su videli ko je za volanom, niko nije smeo ni da priđe! (VIDEO)
NEODGOVORNI vozač "honde" blokirao je nedavno ulicu ispred mumbajskog tržnog centra Lokhandvala, međutim kada su ostali vozači prišli da ga pitaju ga kako se to ponaša i zatraže od njega da skloni vozilo, usledio je pravi šok.
31. 07. 2025. u 17:34
Komentari (0)