"VERUJEM DA ĆEMO MI SA MAĐARIMA SVE DA DOGOVORIMO" Vučić o situaciji u NIS: I onda je dalje na Rusiji

PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić prokomentarisao je situaciju u NIS.

ВЕРУЈЕМ ДА ЋЕМО МИ СА МАЂАРИМА СВЕ ДА ДОГОВОРИМО Вучић о ситуацији у НИС: И онда је даље на Русији

Foto: Printskrin/Tv Prva

- Verujem da ćemo mi sa Mađarima sve da dogovoirmo, i onda je dalje na Rusiji - kazao je Vučić o MOL-u.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

NAJBOLJA UTAKMICA NA MUNDIJALU DO SADA! Urugvaj i Zelenortska Ostrva priredili spektakl za pamćenje!