SNIMA SE ZA DOBRO SVIH NAS: Saobraćajna policija od 1. septembra koristi kamere za uniforme - dodatno povećana transparentnost rada (VIDEO)
OD 1. septembra saobraćajna policija prilikom kontrole saobraćaja presretačima i na deonici auto-puta na teritoriji Beograda koristi kamere za uniforme.

Foto: P. Milošević
- Cilj nam je da upotrebom kamera za uniforme dodatno povećamo transparentnost rada saobraćajne policije i doprinesemo većoj bezbednosti svih učesnika u saobraćaju, kao i policijskih službenika. Ne brini, snima se za dobro svih nas! - napisano je u objavi MUP-a na njihovoj zvaničnoj Fejsbuk stranici.
Preporučujemo

VAŽNI SAVETI ZA VOZAČE: Šta da radite ako se nađete u kontrasmeru na auto-putu
05. 09. 2023. u 09:19

"DOBRO SMO UPOZNATI SA DOGAĐAJIMA U SRBIJI" Medvedev optužio Zapad za organizovanje protesta u drugim zemljama
ZAMENIK predsednika Saveta bezbednosti Rusije i predsednik stranke Jedinstvena Rusija Dmitrij Medvedev optužio je danas zapadne zemlje da organizuju proteste i mešaju se u izborne procese drugih zemalja da bi održale svoju dominaciju.
31. 07. 2025. u 17:01

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

"ĐEDOVI TE PROKLELI!" Veljko besan na prezimenjakinju, slavi Oluju
SIN pevačice Svetlane Cece Ražnatović, Veljko Ražnatović, važi za velikog rodoljuba, a sada ga je razbesnelo to što je jedna njegova prezimenjakinja učestvovala u godišnjici proslave "Oluje".
03. 08. 2025. u 10:36
Komentari (1)