TIP DANA: Vašaš došao do svojih "pet" minuta

Ž.U.

07. 02. 2023. u 13:19

U meču kupa Mađarske domaćin u okršaju sa Honvedom čeka na pobedu od 2018. godine

ТИП ДАНА: Вашаш дошао до својих пет минута

19.00: VAŠAŠ - HONVED   1  (2.60)

Vašaš u svom timu nema stranih fudbalera, čine ga samo domaći igrači, pa je kao takav postao "miljenik" sudija.

U nastavku prvenstva, Vašaš je uspeo da ostane neporažen u oba meča, koja su bila veoma zahtevna, možda sa najtežim rivalima koje liga ima. Međutim, uspeo je Vašaš da se isprsi i izdrži nalete, kako Ferencvaroša (0:0), tako i Puškaša (1:1).

Zanimljivo, naš današnji favorit nije poklekao iako je oba duela imao na strani.

Praktično, na svom terenu Vašaš će prvi zvanični meč u kalendarskoj godini imati danas sa Honvedom, koji je iz međusobnih duela često izlazio kao pobednik.

Bukmejkeri ga guraju u favorite, ali mi posle uvodnih mečeva veće šanse za prolazak u četvrtfinale dajemo domaćinu od koga očekujemo da pred svojim navijačima zablista i savlada rivala prvi put nakon skoro pet godina.