STANJE NA PUTEVIMA: Radovi na više pravaca, kamioni na Horgošu čekaju dva sata
NA auto-putu E-70 u blizini petlje "Sremska Mitrovica", u smeru ka Beogradu, u toku su radovi na zameni odbojne ograde u razdelnom pojasu pa je za saobraćaj zatvorena preticajna saobraćajna traka, saopštili su danas Putevi Srbije.

Foto Tanjug
Imeđu petlji Doljevac i Merošina na auto-putu E-75 do 20. avgusta izvode se radovi na sanaciji kolovoza.
U zoni radova za saobraćaj je zatvorena leva kolovozna traka smera Leskovac - Niš, dok se saobraćaj odvija dvosmerno desnom kolovoznom trakom, smera Niš - Leskovac.
Na Obilaznici oko Beograda, u tunelu "Straževica" ponovo ima električne energije.
Zbog radova na putnom objektu - propusti na putu Neštin - Rakovac saobraćaj se odvija naizmeničnim propuštanjem vozila na izvedenoj devijaciji.
Na putu Preko Brdo - Odvraćenica obustava saobraćaja u trajanju od tri sata, dva puta dnevno, proužava se do 10. avgusta zbogzbog radova na asfaltiranju kolovoza.
Putevi Srbije saopštili su da na naplatnim stanicama na autoputevima u Republici Srbiji nema zadržavanja vozila.
Prema informacijama Uprave granične policije u 13.15 sati teretna motorna vozila zadržavala su se na graničnom prelazu Horgoš dva sata, dok na ostalim prelazim nema zadržavanja.
Preporučujemo

"DOBRO SMO UPOZNATI SA DOGAĐAJIMA U SRBIJI" Medvedev optužio Zapad za organizovanje protesta u drugim zemljama
ZAMENIK predsednika Saveta bezbednosti Rusije i predsednik stranke Jedinstvena Rusija Dmitrij Medvedev optužio je danas zapadne zemlje da organizuju proteste i mešaju se u izborne procese drugih zemalja da bi održale svoju dominaciju.
31. 07. 2025. u 17:01

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

3O LETA OD "OLUJE" - RUDAN OŠTRO O HRVATIMA: "Koliko je Srba plutalo u bunarima jer se nisu ukrcali u traktore..."
VEDRANA Rudan je komentarisala političku i društvenu klimu u Hrvatskoj.
03. 08. 2025. u 16:23
Komentari (0)