SJAJNE VESTI ZA BOSTON: Jedan od najboljih igrača se oporavio od povrede i spreman je za finale
Košarkaš Bostona Kristaps Porzingis najavio je da će igrati za Seltikse u velikom finalu NBA lige, prenose američki mediji.
Foto Profimedia
Porzingis se povredio 29. aprila u četvrtoj utakmici prvog kola plej-ofa Istočne konferencije NBA lige protiv Majamija. Boston je u prvom kolu plej-ofa Istoka eliminisao Majami, a potom Klivlend i Indijanu i izborio veliko finale NBA lige.
- Hvala svima koji me podržavaju tokom cele sezone. Uskoro se vraćam na teren. Vidimo se u finalu - napisao je Porzingis na društvenoj mreži Iks (X).
Boston će u finalu plej-ofa NBA lige igrati sa boljim iz duela između Dalasa i Minesote. Dalas vodi 3:1 u seriji, koja se igra na četiri pobede. Naredni meč je na programu u petak u Mineapolisu.
Američki mediji navode da je Porzingis najavio da će igrati za košarkašku reprezentaciju Letonije na kvalifikacionom turniru za plasman na Olimpijske igre, koji je na programu od drugog do sedmog jula.
BONUS VIDEO: NOVI LjUBIMAC "DELIJA": Ovom igraču Zvezde su navijači skandirali pred drugi meč finala
Preporučujemo
MAKABI MU VERUJE: Oded Kataš produžio ugovor sa izraelskim velikanom
29. 05. 2024. u 13:35
''BOMBA'' NA MALOM KALEMEGDANU: Crvena zvezda dovodi bivšeg košarkaša Partizana?
29. 05. 2024. u 11:16
SPALETI POČINjE NOVU ERU: Juventus na čelu sa Vlahovićem napada najveći hit Serije A
NAKON još jedne bure u najtrofejnijem italijanskom klubu, Juventus je konačno prekinuo crnu seriju i upisao prvu pobedu posle dva meseca, pa će večeras na stadionu “Đovani Cini” pokušati da veže dva trijumfa, protiv iznenađujuće solidnog Kremonezea (20.45).
01. 11. 2025. u 07:20
ŠOK! Košarkaški reprezentativac Nikola Topić (20) ima rak!
Najnovije vesti iz NBA lige su šokantne.
30. 10. 2025. u 17:45 >> 17:59
"TO NIJE GLUPOST, TO JE DNO!" Karleuša oštro o Cecinom potezu u Severnoj Makedoniji
PEVAČICA Jelena Karleuša oglasila se povodom postupka koleginice Svetlane Cece Ražnatović na koncertu u Severnoj Makedoniji.
01. 11. 2025. u 13:31
Komentari (0)