TEODOSIĆI ODABRALI IME ZA SINA: Grčkog je porekla, a u osnovi je njihovog prezimena
GLUMICA Jelisaveta Orašanin i čuveni košarkaš Miloš Teodosić dobili su drugo dete, sina.
Foto: Instagram/jagodenamagli
Jelisaveta se danas porodila, a ona i Teo su se odlučili za ime Bogdan, piše Blic.rs.
Ime je prevod iz grčkog (Theodosios), što je u osnovi njihovog prezimena Teodosić. Značenje imena je - dar od Boga.
Jelisaveta je danas otkrila je da se dobro oseća, kao i da sve je proteklo u najboljem redu. Ona je poslednje trudničke dane provela u Italiji, u Bolonji, gde porodica Teodosić živi zbog Miloševog poslovnog angažmana.
Podsetimo, Jelisaveta i Miloš su u braku od juna 2017. godine, a u februaru 2019. dobili su prvo dete, ćerku Petru, koja je rođena u Americi.
Umrla hrvatska političarka (39): Poznata po sramnim izjavama o Srbima
BIVŠA gradska odbornica Rijeke Ivona Milinović iznenada je preminula sinoć u Rijeci u 39. godini. Vest o njenoj smrti objavljena je na Fejsbuk grupi Riječka enciklopedija, a potvrdio ju je portal Hrvatski glasnik sa kojim je Milinović sarađivala, kao i Novi list.
17. 04. 2026. u 13:13
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
Tragač iz "potere" se srušio na pod usred emisije: Nastao muk u studiju, vidite reakciju Memedovića (VIDEO)
VODITELj je postavio takmičaru pitanje nakon kojeg je u studiju usledila neočekivano zabavna i zanimljiva situacija.
14. 04. 2026. u 08:09
Komentari (0)