IZGLEDA KAO DA JE EKSPLODIRALA ATOMSKA BOMBA: Neverovatan prizor zabeležen u Oklahomi nakon oluje (VIDEO)
NEBO iznad grada Norman u američkoj državi Oklahoma u nedelju je, zbog oblaka koje je donela jaka oluja.

Foto: Tviter printskrin/ WeatherNation
Na društvenim mrežama su ljudi pisali da nebo izgleda kao da je tamo eksplodirala nuklearna bomba.
Na snimcima objavljenim na društvenim mrežama vide se kumulusi koji se kreću kroz slojevit oblak, stvarajući iluziju pečurke, dok se čuju jaki vetrovi.
Isti obrazac oblaka u subotu uveče doneo je velike oluje sa gradom u okrugu Seminol u centralnoj Oklahomi.
Padao je jak grad veličine loptice za golf koji je razbio stakla na automobilima i nestalo struje, ali na sreću, potencijal za tornada je bio mali, izvestili su prognostičari.
Do nedelje popodne, glavna lokacija za jak razvoj oluje preselila se u krajnju južnu Oklahomu, blizu Teksasa.
(Jutarnji list)
BONUS VIDEO: SITUACIJA JE NEPODNOŠLjIVA“ - Meštani Grčke Tesalije u očaju nakon razorne oluje Danijel
Preporučujemo

RHMZ UPOZORAVA: U naredna tri sata stižu pljuskovi u ove delove Srbije
25. 09. 2023. u 14:24

KAKVA JE ZIMA PRED NAMA? Stručnjak otkriva hoće li biti snega u ovoj godini
25. 09. 2023. u 12:36

AJNŠTAJN JE ISTO JEO SVAKOG JUTRA: Kaže da se od tog jela bolje pamti (RECEPT)
24. 09. 2023. u 23:00

"DOBRO SMO UPOZNATI SA DOGAĐAJIMA U SRBIJI" Medvedev optužio Zapad za organizovanje protesta u drugim zemljama
ZAMENIK predsednika Saveta bezbednosti Rusije i predsednik stranke Jedinstvena Rusija Dmitrij Medvedev optužio je danas zapadne zemlje da organizuju proteste i mešaju se u izborne procese drugih zemalja da bi održale svoju dominaciju.
31. 07. 2025. u 17:01

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

SRPSKA SNAJA IZ ZAMBIJE Opisala svoj prelazak u pravoslavlje: "U početku, neke stvari bile su mi ČUDNE"
PATRICIJA Kaunda iz Zambije pre nekoliko godina zaljubila se u mladića iz Srbije, a zbog njega se doselila u našu zemlju, pa čak i promenila veru.
02. 08. 2025. u 11:32
Komentari (0)