POLUPAO STAKLA NA 11 VOZILA: Pijani migrant pravio haos u Sarajevu

POLICIJA u Sarajevu pronašla je muškarca koji je rano jutros u alkoholisanom stanju polomio stakla na 11 automobila u jednom sarajevskom naselju.

ПОЛУПАО СТАКЛА НА 11 ВОЗИЛА: Пијани мигрант правио хаос у Сарајеву

Foto: Arhiva VN

Muškarac je stakla automobila polupao na 11 vozila, a kako prenosi Klix radi se o migrantu kome će pritvor možda biti određen posle istrage.

"Čim smo dobili dojavu, policijski službenici su otišli na teren i pronađena je osoba koja je napravila štetu na automobilima. U toku je kriminalistička obrada nakon koje će se odlučiti da li će biti pritvoren", saopštila je policija.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!

AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!

PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je juče, tokom prikaza novih i modernizovanih sredstava i sistema Vojske Srbije na vojnom aerodromu u Batajnici, da će Srbija nabaviti kineski protivvazduhoplovni sistem dugog dometa HQ-9, koji zapadni vojni analitičari ocenjuju kao pandan ruskom S-300, dok pojedine analize njegove sposobnosti porede i sa sistemom S-400.

29. 06. 2026. u 15:26 >> 15:52

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (1)

Zaštitite se od toplotnog talasa - zaustavite toplotu pre nego što uđe u automobil, stan ili kancelariju