POČINJE SUĐENJE BANETU VIDAKOVIĆU: Zakazano za 1. decembar

С. Ј. М.

18. 11. 2020. u 09:04

POČETAK suđenja glumcu Branku Banetu Vidakoviću zakazan je za 1. decembar u Višem sudu u Beogradu.

ПОЧИЊЕ СУЂЕЊЕ БАНЕТУ ВИДАКОВИЋУ: Заказано за 1. децембар

Foto: K.Mihajlović

Ovu informaciju potvrdila nam je Tatjana Tešić portparol suda. On je optužen za neovlašćeno držanje narkotika, jer je kod njega prilikom hapšenja sredinom jula pronađen heroin.

Istovremeno će se suditi i M. I. koji je tada uhapšen zajedno sa Vidakovićem, ali njemu za teže krivično delo neovlašćenu proizvodnju i stavljanje u promet opojnih droga. Vidakoviću preti novčana ili kazna do tri godine zatvora, dok njegovom "ortaku" preti kazna od tri do 12 godina zatvora.

Prilikom hapšenja policija je u maski M. I. koja se nosi zbog zaštite od korone pronašla 20 grama heroina, a u kući kod Vidakovića još 10 grama i dve vagice za merenje.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
DUGOROČNA VREMENSKA PROGNOZA DO KRAJA AVGUSTA: Tek nas čeka pakao i temperaturni rekordi - leto se ne predaje

DUGOROČNA VREMENSKA PROGNOZA DO KRAJA AVGUSTA: Tek nas čeka pakao i temperaturni rekordi - leto se ne predaje

NAJNOVIJA vremenska prognoza evopskih stručnjaka za avgust pokazuje prohladniji početak meseca u centralnim delovima Evrope, ali se već nagoveštava povratak suptropskog grebena i novog talasa vrelog vremena. Usled prisustva niskog pritiska na severu kontinenta, stvaraju se uslovi za novi toplotni talas koji će pogoditi veći deo Evrope, piše Severe Weather Europe.

04. 08. 2025. u 20:19

Komentari (0)

RUSI MIRE SRPSKE I POLJSKE HULIGANE? Vri među navijačima pred Leh - Crvena zvezda!