STANJE MLADIĆA KOJI JE SILOVAN U BELOJ CRKVI: Ima brojne povrede, primljen u bolnicu u Vršcu
MLADIĆ (19) koji je noćas silovan u Beloj Crkvi ima brojne povrede zbog čega je primljen u bolnicu.
Foto D. Ristić
- Punoletno lice se javilo u Dom zdravlja radi ukazivanja lekarske pomoći nakon čega je upućeno u bolnicu u Vršcu gde su mu na telu konstatovane brojne telesne povrede - izjavili su iz Višeg javnog tužilaštva u Pančevu.
Po proceduri je obaveštena policija i mladić je nakon toga podneo prijavu protiv dva lica zbog silovanja, navode iz Tužilaštva.
U međuvremenu je N. M. (21) iz okoline Pančeva uhapšen zbog sumnje da je noćas u Beloj Crkvi silovao mladića (19).
Njemu je određeno zadržavanje. Za drugim licem se još traga.
(Telegraf)
PAKAO U DUBAIJU! Iranci pogodili Burdž el Arab, simbol luksuza i jedan od najpoznatijih hotela na svetu (VIDEO)
IRANSKI dron pogodio je i hotel sa pet zvezdica Burdž el Arab u Dubaiju.
28. 02. 2026. u 23:12
EKSPLOZIJE U DUBAIJU, DOHI, TEL AVIVU: Iran potvrdio smrt Hamneija (FOTO/VIDEO)
IZRAEL i SAD izvele su napad na Iran. U Teheranu su odjeknule detonacije, a kasnije su čule i u drugim mestima. Kako je rečeno, cilj napada je eliminisanje neposrednih pretnji koje dolaze od iranskog režima. Operacija bi, prema pisanju medija, mogla da traje nekoliko dana. U celoj zemlji proglašeno vanredno stanje. SAD su operaciju nazvale "Epski bes".
28. 02. 2026. u 10:41 >> 22:21
SMEH DO SUZA: Pitali Hrvate da li znaju srpske reči - "Nikada neću pogoditi!" (VIDEO)
"LEBLEBIJA bi mogla biti karoserija."
27. 02. 2026. u 21:41
Komentari (2)