APELACINI SUD U BEOGRADU SMANJIO KAZNE OPTUŽENIMA ZA UBISTVO STEFANA FILIĆA IZ VELIKA PLANE: Bojoviću 15 a Pandureviću tri godine zatvora
Apelacioni sud u Beogradu osudio je Nikolu Bojovića na 15 a Mitra Pandurevića na tri godine zatvora zbog teško ubistva Stefana Filića 2020. godine ispred sikoteke u Velikoj Plani.

FOTO: Privatna arhiva
Presudom Višeg suda u Smederevu zbog izvršenjakrivičnog dela teško ubistvo, u saizvršilaštvu. Nikola Bojović je osuđen na kaznu zatvora u trajanju od 18 godina, dok je okr. Mitar Pandurević osuđen na kaznu zatvora u trajanju od 15 godina.
Apelacioni sud u Beogradu, nakon održanog pretresa 17. maja 2024. godine, dnas je objavio presudu kojom je preinačio prvostepenu presudu i okrivljenog Nikolu Bojovića zbog izvršenja krivičnog dela teško ubistvo osudio na kaznu zatvora u trajanju od 15 godina, dok je Mitra Pandurevića zbog izvršenja krivičnog dela učestvovanja u tuči iz člana na kaznu zatvora u trajanju od 3 godine.
Oštećeni su radi ostvarivanja svojih imovinsko-pravnih zahteva upućeni na parnicu.

OVA MAJKA JE POSEBNA: Razlog su njena deca, a evo i zašto (VIDEO)
ONI su Ilija, Jovana i Vasilije Hadži-Purić, polaznici Centra za talente "Nikola Tesla".
10. 09. 2025. u 12:13 >> 20:43

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

U JEKU DAČINOG RAZVODA: Oglasila se Nataša Bekvalac
ĆERKA pevačice Nataše Bekvalac i bivšeg vaterpoliste Danila Ikodinovića, Hana Ikodinović, nedavno je napustila Srbiju i sa majkom otišla u Madrid, gde će se školovati.
16. 09. 2025. u 19:27
Komentari (0)