HOROR U IVANJICI! Radniku mašina odsekla obe ruke do lakata, hitno prebačen u bolnicu
VELIKA tragedija odigrala se oko 20 sati kada je pedesetdevetogodišnjem S. G. iz Ivanjice mašina, na radnom mestu, odsekla obe ruke.
Foto: N. Karlić
Sa teškim telesnim povredama Ivanjičanin je zbrinut u ovdašnjoj Hitnoj službi odakle je nakon pružene pomoći hitno upućen u čačansku bolnicu.
Povređeni Ivanjičanin je u svesnom stanju, sa amputirane obe ruke do lakata, sanitetom i u pratnji lekarske ekipe odvežen u Čačak.
Brzom reakcijom kolega koje su privremeno zaustavile krvarenje i ivanjičkih zdravstvenih radnika sprečena je veća tragedija.
(Blic)
Preporučujemo
TEŠKA SAOBRAĆAJKA NA IBARSKOJ MAGISTRALI: Sudar automobila i motora, povređen motorista
06. 04. 2021. u 17:49
"PA HAJDE DA PRODUŽIMO ZADOVOLjSTVO" Zaharova uputila misterioznu poruku Zapadu
PORTPAROLKA ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova izjavila je danas da su zapadne zemlje zabrinute zbog toga kakva bi još nova ispitivanja oružja Rusija mogla da sprovede nakon demonstracije rakete "Burevestnik".
01. 11. 2025. u 19:52
SAD IZDALE GENERALNU DOZVOLU DO APRILA: Odlažu se sankcije ruskoj naftnoj kompaniji
SJEDINjENE Američke Države su danas izdale tzv. "generalnu dozvolu" kojom se privremeno odlažu sankcije Rosnjeftu u Nemačkoj do 29. aprila 2026. godine, objavilo je američko ministarstvo finansija.
29. 10. 2025. u 16:17
MNOGO JE LUDA, BRATE, BEŽI! Šaban ubeđivao voditelja da ne ženi pevačicu: "Nađi neku finu!"
POKOJNI kralj narodne muzike, Šaban Šaulić, bio je čovek koga su svi obožavali, a mnogi i dan-danas pamte njegove savete i kritike.
05. 11. 2025. u 10:44
Komentari (2)