HITNA POMOĆ IMALA PUNE RUKE POSLA: Petoro povređenih u saobraćajnim udesima

MNOGI su zvali Hitnu pomoć i zbog problema sa astmom i hipertenzijom

ХИТНА ПОМОЋ ИМАЛА ПУНЕ РУКЕ ПОСЛА: Петоро повређених у саобраћајним удесима

Foto: Tanjug

Pet osoba je povređeno u tri saobraćajne nesreće koje su se noćas dogodile u Beogradu, rečeno je za Tanjug u Hitnoj pomoći.

U pitanju su lakše povrede i njima je ukazana pomoć u obližnjim dežurnim ustanovama.

Hitna pomoć intervenisala je 28 puta na javnom mestu, a 124 puta ukupno, pa je, kako kažu, bilo mnogo posla jutros do 6 sati.

- Mnogo poziva smo imali zbog problema sa astmom i hipertenzijom, incidenata nije bilo -  dodali su iz Hitne.

(Telegraf)

BONUS VIDEO:

DROGA PRONAĐENA U ŠUMI: Akcija policije u Batajnici

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!

AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!

PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je juče, tokom prikaza novih i modernizovanih sredstava i sistema Vojske Srbije na vojnom aerodromu u Batajnici, da će Srbija nabaviti kineski protivvazduhoplovni sistem dugog dometa HQ-9, koji zapadni vojni analitičari ocenjuju kao pandan ruskom S-300, dok pojedine analize njegove sposobnosti porede i sa sistemom S-400.

29. 06. 2026. u 15:26 >> 15:52

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (0)

PRIČA O NAJSTARIJEM SRPSKOM KRSTU