LAZIĆ PO PODNE U PREKRŠAJNOM SUDU: Pozitivan na alkohol i kokain vozio nedozvoljenom brzinom?
PEVAČ Darko Lazić biće, kako je potvrđeno "Novostima" iz nadležne institucije, u toku popodnevnih časova priveden na saslušanje u Prekršajni sud u Beogradu.

Foto: Instagram/ Darko Lazić
On je, podsetimo, zaustavljen na auto-putu u Novom Beogradu zbog niza prekršaja koje je napravio jutros oko 4 sata.
Nezvanično, vozio je nedozvoljenom brzinom, a navodno je u njegovoj krvi, kad je podvrgnut testu, izmeren 0,91 promil alkohola, kao i prisustvo kokaina.
Inače, Laziću je još 2013. godine oduzeta dozvola zbog sličnih dela, a kako će sada postupiti nadležni ostaje da se vidi.

ZAHAROVA O UPOZORENjU VUČIĆU ZBOG POSETE MOSKVI: Banditizam i ucena, tako deluju terorističke ćelije
PORTPAROLKA ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova danas je nazvala upozorenja Evropske unije predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću u vezi njegove posete Moskvi za Dan pobede, "banditizmom i ucenom''.
30. 04. 2025. u 16:55

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

HAOS I DRAMA NA SABALENKINOM MEČU: Svađa. prozivke i na kraju odlazak bez rukovanja (VIDEO)
BELORUSKINjA Arina Sabalenka savladala je Martu Kostjuk iz Ukrajine za plasman u polufinale mastersa u Madridu, a to je bilo sve samo ne običan meč.
01. 05. 2025. u 09:30
Komentari (2)