NOVIH 100 EVRA OD DRŽAVE: Prijave počinju u ponedeljak, evo ko pomoć dobija automatski
NOVI krug prijave za novčanu pomoć od 100 evra za mlade od 16 do 29 godina počinje od ponedeljka 16. maja, saopštio je Siniša Mali, ministar finansija.

Foto: Profimedia/Ilustracija
Oni koji su se prijavili prvi put sada ne treba da se prijavljuju, jer će automatski dobiti ovu pomoć.
Mali je pozvao one koje su u međuvremenu napunili 16 godina, koji su dobili prebivalište u Srbiji da se prijave za pomoć države.
- U prvom krugu prijavilo se i isplatili smo 1.059.425 građana Srbije. Obećanje koje smo dali smo ispunili - rekao je Mali.
Preporučujemo

USKORO ISPLATA NOVE DRŽAVNE POMOĆI: Za sedam dana počinje prijavljivanje za 100 evra
09. 05. 2022. u 19:28

EKSKLUZIVNO - GENERAL PONOVO U SVOJOJ SRBIJI: Nebojša Pavković sleteo u Beograd (FOTO)
GENERAL Nebojša Pavković sleteo je u Srbiju.
28. 09. 2025. u 17:53

AMERIKANCI ODUŠEVLjENI VUČIĆEM! Pljušte komentari nakon gostovanja na Njuzmaksu: "Hoćemo ga kod Takera, divno je čuti ovog mudrog čoveka"
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić gostovao je sinoć na američkoj televiziji Njuzmaks, a njegovo gostovanje privuklo je veliku pažnju američke javnosti.
27. 09. 2025. u 11:29

NE DA NA ĆERKU Bogdanin otac očitao lekciju Veljku, jasno mu stavio do znanja: "Možda pre nisi imao ovakvu devojku..."
VELjKO je uvek isticao da želi veliku porodicu sa mnogo dece kojima će usaditi prave vrednosti i tradiciju.
29. 09. 2025. u 16:17
Komentari (0)