OGLASILI SE IZ "SLOBODE" ČAČAK: Preuzimaju se sve mere
NAKON požara koji je sinoć buknuo u šumi kod fabrike "Sloboda" u Čačku, hale ove fabrike su prazne - radnici nisu na poslu, a dežuraju vatrogasci.
Foto V. Ilić
Povodom ovog događaja oglasili su se nadležni.
- Požar je nastao u šumi iznad objekta u kojem se desio akcident 19. 6. 2021. godine. Ministarstvo Odbrane je danas angažovalo helikoptere radi preventivnog polivanja terena oko mesta nastalog vanrednog događaja, a sve u cilju sprečavanja eventualnog požara. Preduzimaju se sve ostale potrebne bezbednosne mere - kazali su u "Slobodi".
U kompaniji dodaju i da preduzimaju sve potrebne mere radi što bržeg povratka radnika na posao.
"IZVEŠTAJI GENERALŠTABA SU NEISTINA, SVE JE IZGUBLjENO!" Ukrajinska vojska otkriva šta se dešava u paklu Pokrovska
UKRAJINSKE snage nastavljaju uporno da brane džep oko Pokrovska i Mirnograda, uprkos nemilosrdnim ruskim napadima koji sve više ugrožavaju linije snabdevanja i povećavaju rizik od potpunog okruženja-
06. 11. 2025. u 14:56
SAD IZDALE GENERALNU DOZVOLU DO APRILA: Odlažu se sankcije ruskoj naftnoj kompaniji
SJEDINjENE Američke Države su danas izdale tzv. "generalnu dozvolu" kojom se privremeno odlažu sankcije Rosnjeftu u Nemačkoj do 29. aprila 2026. godine, objavilo je američko ministarstvo finansija.
29. 10. 2025. u 16:17
"ONI SU TVOJE ŽRTVE!" Papa javno prozvao Trampa zbog situacija u "srpskom" gradu
PAPA Lav pozvao je na "duboko razmišljanje" o načinu na koji se migranti tretiraju u Sjedinjenim Državama, rekavši da su mnogi ljudi "duboko pogođeni" politikom masovnih deportacija.
06. 11. 2025. u 12:50
Komentari (0)