BIVŠI TRAMPOV IZASLANIK "OPLEO" PO KURTIJU: To svetu govori o njemu!

BIVŠI izaslanik predsednika SAD za dijalog Beograda i Prištine Ričard Grenel ocenio je da činjenica da je "premijer" tzv. Kosova Aljbin Kurti glasao na izborima u Albaniji mnogo govori o njemu.

БИВШИ ТРАМПОВ ИЗАСЛАНИК ОПЛЕО ПО КУРТИЈУ: То свету говори о њему!

FOTO: AP

Grenel je na Tviteru naglasio da bi međunarodna zajednica trebalo da bude sumnjičava prema Kurtijevim motivima.

- (Samozvani) Premijer (tzv.) Kosova glasa na albanskim izborima. To svetu mnogo govori o Kurtiju. Međunarodna zajednica bi trebalo da bude sumnjičava prema njegovim motivima - poručio je Grenel.

(Kosovo onlajn)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!

AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!

PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je juče, tokom prikaza novih i modernizovanih sredstava i sistema Vojske Srbije na vojnom aerodromu u Batajnici, da će Srbija nabaviti kineski protivvazduhoplovni sistem dugog dometa HQ-9, koji zapadni vojni analitičari ocenjuju kao pandan ruskom S-300, dok pojedine analize njegove sposobnosti porede i sa sistemom S-400.

29. 06. 2026. u 15:26 >> 15:52

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (1)

Zaštitite se od toplotnog talasa - zaustavite toplotu pre nego što uđe u automobil, stan ili kancelariju