OVO JE FILIP MISITA: Profesor blokader i zgubidan iz Kragujevca koji je uhapšen zbog posedovanja droge (FOTO)

VOĐA blokadera zgubidana u Kragujevcu Filip Misita (37), profesor na Filološko-umetničkom fakultetu, uhvaćen je sa drogom. On je u policiji priznao sve a sada se na mrežama širi njegova fotografija sa oružjem.

ОВО ЈЕ ФИЛИП МИСИТА: Професор блокадер и згубидан из Крагујевца који је ухапшен због поседовања дроге (ФОТО)

Foto: PrintskirnTviter/@thepcelar

Podsetimo, u utorak oko 20 časova u Ulici Slobodana Perovića, kada je Misita u društvu još jednog muškarca zaključao lokal, policajci su osetili miris marihuane i, uz dozvolu Misite, pretresli lokal.

Policija je pronašla nagorenu ručno pravljenu cigaru marihuane, kao i bat te opojne droge. Misita je odmah priznao da je sve to njegovo vlasništvo.

Inače, Misita vodi tzv. "slobodni univerzitet" i blokira rektorat u Kragujevcu. Reč je o aktivisti ekoloških pokreta u Srbiji. Ujedno, on je organizator protesta ispred zgrade rektorata u Kragujevcu.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

OBJAVLJENE TAČNE ADRESE U EU: Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu Čeka se reakcija Moskve

OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve

NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.

13. 07. 2026. u 12:47

Komentari (28)

Društvena odgovornost kao temelj poslovanja kompanije Meridianbet