SASTANAK VUČEVIĆA I DAČIĆA U SEDIŠTU SNS-a: Stabilnost i mir ključni za opstanak države, saradnja na predostojećim izborima (FOTO)
PREDSEDNIK Srpske napredne stranke Miloš Vučević sastao se danas sa predsednikom Socijalističke partije Srbije Ivicom Dačićem, u sedištu SNS.

Foto: Novosti
Vučević i Dačić pozitivno su ocenili saradnju dve partije u poslednjih dvanaest godina, i naglasili da su postignuti značajni rezultati u napretku Srbije u svim sferama društva.
Takođe, Vučević i Dačić iskazali su spremnost da se saradnja SNS i SPS nastavi, kako na republičkom nivou, tako i na predstojećim beogradskim i ostalim lokalnim izborima.
Na sastanku je posebno naglašena bezrezervna podrška predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću u odbrani državnih i nacionalnih interesa. Stabilnost i mir su od ključnog značaja i predstavljaju osnov za opstanak države, zaključili su Vučević i Dačić.
BONUS VIDEO: VUČEVIĆ O SRAMNOJ REZOLUCIJI EP - Predstavnici opozicije govorili sve najgore o sopstvenoj državi
Preporučujemo

PRIJEM ZA PRIPADNICE MINISTARSTVA ODBRANE: Vučević čestitao ženama 8. mart
08. 03. 2024. u 18:41

"NE TREBA GUBITI VREME" Vučević: Beogradske izbore treba raspisati što pre
08. 03. 2024. u 08:59

ZAHAROVA O UPOZORENjU VUČIĆU ZBOG POSETE MOSKVI: Banditizam i ucena, tako deluju terorističke ćelije
PORTPAROLKA ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova danas je nazvala upozorenja Evropske unije predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću u vezi njegove posete Moskvi za Dan pobede, "banditizmom i ucenom''.
30. 04. 2025. u 16:55

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

ZVANIČNO KRAJ: Kome je pripao dvorac u Beču? Razveli se Toni i Dragana
PEVAČICA Dragana Mirković i biznismen Toni Bijelić zvanično su se razveli nakon 25 godina brak.
30. 04. 2025. u 12:32
Komentari (0)