EXPO ĆE DONETI KVANTNI SKOK SRBIJI: Mali o značaju najveće svetske manifestacije u 2027.
MINISTAR finansija u Vladi Srbije, Siniša Mali, govoreći u emisiji Hit Tvit na TV Pink, govorio je i o značaju EXPO-a za Srbiju.

Ekspo 2027
- Prvog decembra 2026. imamo obavezu da predamo ključeve učesnicima EXPO-a. Ja pozivam građane Srbije, kada prolaze obilaznicom, da pogledaju - radovi već teku. Mi smo domaćini najveće svetske manifestacije 2027. Pobedili smo najveće svetske zemlje, ono što je Vučićeva želja je da mi pod kišobranom EXPO-a 2027. godine napravimo jedan kvantni skok kada je u pitanju ekonomija, turizam, infrastruktura.
Zatim je prikazano kako će izgledati jedan od najlepših stadiona u Evropi, novi nacionalni stadion u Beogradu:
Mali je rekao da je EXPO šansa da dalje nastavimo naš rast i naš razvoj. Dodaje da će se u narednim godinama raditi sa svim zemljama sveta, imaćemo dodaje, priliku da unapredimo trgovinu i Srbiju uopšte.
- Hajmo svi samo da zamislimo kakva će Srbija biti ako sve ovo uspemo da završimo i uradimo do 2027. godine - rekao je Mali.
BONUS VIDEO - ŠOJGU IZNEO PODATKE O KONTRAOFANZIVI Ukrajina izgubila 125.000 vojnika i 16.000 komada vojne tehnike
Preporučujemo

MALI U HIT TVITU: EKSPO je velika šansa, Vučićeva želja je da Srbija napravi jedan kvantni skok
07. 01. 2024. u 21:04 >> 22:22

VEŠTAK OTKRIO JEZIVE DETALjE O DEČAKU UBICI: Evo zašto je Kosta pucao na čuvara škole, nije ga potreslo saznanje koga je sve ubio
ZAKLjUČILI smo da je Kosta bio sposoban da upravlja svojim postupcima u vreme izvršenja zločina i da ta sposobnost nije bila bitno smanjena. Postoji jedna kratkotrajna ometenost, za period u učionici za koji on kaže da nema sećanja, ali on je sve radio po planu. To ukazuje da je on upravljao svojim postupcima.
05. 06. 2025. u 17:05

SRPSKA POSLA: Nikola Jokić zapanjio svet! Vratio se u Srbiju i uradio OVO (VIDEO)
NIKOLA Jokić je najbolji košarkaš planete, ali dajte mu loptu i biće najbolji u svakom sportu. To je pokazao još jednom.
08. 06. 2025. u 08:54

"PLANIRAM SVOJU SAHRANU" Voditeljka o teškoj bolesti
ZVEZDA rijaliti emisije „The Real Houswives of Beverly Hills“ i voditeljka Tedi Melankamp (43), suočava se s teškom bolešću. Operisala je tumor na mozgu, ali se bolest proširila i na pluća. Tedi je otkrila da njen otac, rok legenda Džon Melankamp (73), već planira njenu sahranu.
15. 06. 2025. u 21:19
Komentari (8)