ĐURIĆ IZRAZIO SAUČEŠĆE BOGDANOVOJ PORODICI: Učešće u žalu za briljantnim nasleđem koje je ostavio iza sebe poznati reditelj

06. 01. 2022. u 21:32

AMBASADOR Srbije u SAD Marko Ðurić uputio je saučešće povodom smrti reditelja Pitera Bogdanovića.

ЂУРИЋ ИЗРАЗИО САУЧЕШЋЕ БОГДАНОВОЈ ПОРОДИЦИ: Учешће у жалу за бриљантним наслеђем које је оставио иза себе познати редитељ

Foto: Tanjug

 - Sa tugom sam čuo vest da je preminuo Piter Bogdanović, američki reditelj srpskog porekla sa brojnim nominacijama za Oskara. Izražavam najdublje saučešće njegovoj porodici, prijateljima, kolegama i svima koje je inspirisao svojim briljantnim nasleđem koje je ostavio iza sebe - poručio je Đurić na Tviteru.


Bogdanović je umro danas u 82. godini. Njegova ćerka Antonija saopštila je da je Bogdanović umro prirodnom smrću u svom domu u Los Anđelesu.

BONUS VIDEO:

DOKTORKA KOJA JE DVA PUTA IMALA KORONU: Orden predsednika za najteži posao u državi

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (0)

DR NOVOSTI: Zašto je transplantacija obrva toliko popularna među ženskom populacijom?