ZAHVALNOST BELORUSIJI: Vučić primio ministra industrije Parhomčika

Novosti online

17. 09. 2021. u 13:35

PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić primio je danas ministra industrije Belorusije Pjotra Parhomčika.

ЗАХВАЛНОСТ БЕЛОРУСИЈИ: Вучић примио министра индустрије Пархомчика

D.Milovanović

Parhomčik predvodi belorusku delegaciju privrednika radi učešća na Poljoprivrednom sajmu u Novom Sadu.

Vučić se sa ministrom industrije Belorusije saglasio da je Sajam dobra prilika da srpskim partnerima budu predstavljeni beloruski proizvodi i da budu ispitane dodatne mogućnosti za saradnju.

Istovremeno, Vučić je izrazio zahvalnost za stav Belorusije o poštovanju teritorijalnog integriteta i suvereniteta Srbije, navodi se u saopštenju Službe za saradnju sa medijima.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ZAŠTO RAT U UKRAJINI JOŠ TRAJE? Orban krivi Trampa: Nije dovoljno jak! Mađar okrenuo leđa američkom lideru?

ZAŠTO RAT U UKRAJINI JOŠ TRAJE? Orban krivi Trampa: "Nije dovoljno jak!" Mađar okrenuo leđa američkom lideru?

MAĐARSKI premijer Viktor Orban dosad je bio jedan od najvernijih evropskih saveznika Donalda Trampa, posebno kada je reč o ratu u Ukrajini i obećanjima o brzom postizanju mira. Ali tokom vikenda po prvi put javno je kritikovao američkog predsednika, poručivši da Tramp, barem zasad, nije pokazao dovoljno snage da uveri evropske lidere da zaustave rat.

06. 08. 2025. u 16:06

Komentari (13)

RUSIJA JE ZGROŽENA: Ne može da veruje šta joj je Litvanija uradila