KORONA U SVILAJNAČKOJ OPŠTINI: Još devet pozitivnih na virus
U SVILAJNAČKOJ opštini opet varira broj pozitivnih na Kovid 19.

Foto: Z. G.
Dok je prethodnih dana bilo po 2 i 3, u poslednja 24 časa u Domu zdravlja registrovano je 9 pozitivnih od 29 testiranih. Od proglašenja epidemije, 16. marta, do danas registrovano je 929 obolelih, izlečena su 832 pacijenta, u kućnoj izolaciji je 57 osoba, a na bolničkom lečenju 10 Svilajnčana. Preminulo je 30 osoba.
U prijemno-trijažnoj ambulanti juče su pregledana 54 pacijenta.
Preporučujemo

NA PLIVANjE, ALI UZ DISTANCU: Bazeni u Subotici ponovo otvoreni za rekreativce
13. 01. 2021. u 12:53

ĐERLEK NAJAVIO: Građani će od sutra moći da se prijave za vakcinaciju i preko telefona
13. 01. 2021. u 11:27

DUGOROČNA VREMENSKA PROGNOZA DO KRAJA AVGUSTA: Tek nas čeka pakao i temperaturni rekordi - leto se ne predaje
NAJNOVIJA vremenska prognoza evopskih stručnjaka za avgust pokazuje prohladniji početak meseca u centralnim delovima Evrope, ali se već nagoveštava povratak suptropskog grebena i novog talasa vrelog vremena. Usled prisustva niskog pritiska na severu kontinenta, stvaraju se uslovi za novi toplotni talas koji će pogoditi veći deo Evrope, piše Severe Weather Europe.
04. 08. 2025. u 20:19

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

3O LETA OD "OLUJE" - RUDAN OŠTRO O HRVATIMA: "Koliko je Srba plutalo u bunarima jer se nisu ukrcali u traktore..."
VEDRANA Rudan je komentarisala političku i društvenu klimu u Hrvatskoj.
03. 08. 2025. u 16:23
Komentari (0)