PRIJEM ZA ŠAMPIONKE: Gradonačelnik Kraljeva ugostio mlade rukometašice Metalca (FOTO)
POSLE osvojene treće uzastopne titule u svojoj uzrasnoj kategoriji, pionirke rukometnog kluba „Metalac“ iz Kraljeva ugostio je dr Predrag Terzić, gradonačelnik grada na Ibru.
GU u Kraljevu
Čestitajući mladim rukometašicama i njihovim trenerima na velikom uspehu, gradonačelnik je istakao da će Kraljevo i u budućnosti sačuvati epitet rasadnika ženskih košarkaških, odbojkaških, rukometnih, ali i talenata u drugim sportovima.
- Uz finansijsku i svu drugu podršku lokalne samouprave, naši sportisti u svim kategorijama nastaviće put stazom uspeha – rekao je dr Terzić.
GU u Kraljevu
Prema rečima trenera Aleksandra Nestorovića, mlade rukometašice Metalca, uzrasta do 12 godina, ovog vikenda očekuje prvenstvo Srbije u Svilajncu, a za dve nedelje borba za titulu u Boru očekuje i njihove četiri godine starije klupske drugarice.
Preporučujemo
ZELENSKI, MRTVI SU: Stravičan snimak i brutalna poruka, javio se Kadirov (VIDEO)
ČEČENSKI lider Ramzan Kadirov objavio je snimak likvidacije ukrajinskih vojnika u Kostjantinjivki u Donjeckoj oblasti u Ukrajini na svom Telegram kanalu.
07. 02. 2026. u 17:05
"PRIŠTINSKA ADMINISTRACIJA UBRZANO ČISTI POKRAJINU OD SRBA" Hitno se oglasilo rusko Ministarstvo spoljnih poslova - "To je licemerno!"
KORISTEĆI uspeh na nedavnim parlementarnim izborima, prištinska administracija forsira čišćenje pokrajine od srpskog stanovništva, saopšteno je iz Ministarstva spoljnih poslova Rusije.
04. 02. 2026. u 13:32
AMERIKANKA IZ "LEPIH SELA": "Srbi su bili svetski neprijatelji broj jedan, zlikovci - ali ne i za mene"
FILM "Lepa sela lepo gore" Srđana Dragojevića važi za jedno od najboljih i najvoljenijih ostvarenja naše kinematografije.
04. 02. 2026. u 10:52
Komentari (0)