GRADONAČELNIK VUČEVIĆ: Grad i Pokrajina uložili 365 miliona u povećanje prostornog kapaciteta Gimnazije (FOTO)
GRADONAČELNIK Novog Sada Miloš Vučević objavio je na Instagram nalogu fotografije posete novoj Gimnaziji.
Foto: Instagram/milosvucevic_gradonacelnik
- Ovo je jedna od najvećih i najskupljih investicija u školskom sistemu na teritoriji Grada Novog Sada, posle Muzičko-baletske škole koja je izgrađena kao potpuno nova škola.
Grad i Pokrajina zajedno su uložili 365 miliona dinara u povećanje prostornog kapaciteta Gimnazije za čak trećinu. Učenici i nastavnici, ne samo da su dobili nove učionice, nego je postojeći objekat kompletno renoviran, opremljen najsavremenijom tehnologijom, potpuno klimatizovan, tako da sada imaju najbolje uslove za nastavu. Cilj nam je da uredimo i dvorište ove Gimnazije, za koju svake godine raste interesovanje za upis - napisao je Vučević na Instagramu.
BONUS VIDEO: "NOVOSTI" U JUŽNOM BULEVARU: Gradilište ograđeno trakom, investitor tvrdi da nije bilo urušavanja
Preporučujemo
GRADONAČELNIK VUČEVIĆ: Izgradnja novog pešačko-biciklističkog mosta u Novom Sadu (FOTO)
08. 11. 2021. u 10:58
GRADONAČELNIK VUČEVIĆ: Izgradnja novog pešačko-biciklističkog mosta u Novom Sadu (FOTO)
08. 11. 2021. u 10:58
IRANSKI KOMANDOSI PRONAŠLI PILOTA F-35: Zavarali trag Amerikancima i uhapsili ga
ISLAMSKA revolucionarna garda (IRGC) locirala je i privela pilota oborenog američkog lovca F-35 tokom operacije potrage, javlja iranska agencija Nur njuz.
03. 04. 2026. u 16:39
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
DOBIO ODGOVOR: Šef diplomatije BiH besan zbog Karleuše
PEVAČICU Jelenu Karleušu uzeo je "na zub" ministar spoljnih poslova Bosne i Hercegovine, Elmedin Konaković zbog medijskog eksponiranja u državi.
04. 04. 2026. u 20:26
Komentari (0)