PREMINULA JOŠ TRI PACIJENTA: U vranjskim kovid bolnicama 109 osoba sa upalom pluća
U POSLEDNjA 24 časa, u vranjskim kovid bolnicama preminula su tri pacijenta, objavljeno je iz Zdravstvnog centra (ZC) Vranje.
Foto: D.Ristić
U dve kovid bolnice ZC Vranje hospitalizovano je 109 pacijenata, svi su pozitivni na koronavirus i sa upalom pluća, dok su na kiseoniku 63 pacijenta. Na bolničko lečenje primljeno je 11 pacijenata, a otpušteno 18, od kojih je jedan transportovan za Kruševac.
U kovid ambulanti ATD tokom jučerašnjeg dana obavljeno je 288 pregleda, od čega je 90 prvih.
Takođe, urađena su 4 PCR i 110 antigenskih testova. Od toga 53 su pozitivna na koronavirus.
BONUS VIDEO:
NAŠI HEROJI: Intervju sa doktorkom iz kovid ambulante
RUSIJA PONOVO BRUJI O IZJAVI VUČIĆA: Reči predsednika o sankcijama udarna vest u ruskim medijima
RUSKA agencija TASS prenosi kao udarnu vest izjavu predsednika Srbije Aleksandra Vučića koji je rekao sinoć da bi, ukoliko bi odlučio da uvede sankcije Rusiji, „izdao dušu naroda“.
06. 05. 2026. u 11:22
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
ŠOK NA NAJLON PIJACI: Srbin kupio stare stolice, vrede pravo bogatstvo (VIDEO)
NA prvi pogled, činile su se kao još jedan komad starog nameštaja, ali je iskusno oko prepoznalo o čemu je reč.
07. 05. 2026. u 10:25
Komentari (0)