OBE DOZE PRIMILO 42.389 GRAĐANA: Nastavlja se vakcinacija na teritoriji Kraljeva
PREMA podacima kraljevačkog Doma zdravlja, od početka masovne imunizacije protiv kovida-19 u Kraljevu je do sada ukupno obavljeno 86.127 vakcinacija.
Foto: DZ Kraljevo
Od toga je prvu dozu jedne od raspoloživih vakcina primilo 43.738 stanovnika grada na Ibru, dok je revakcinisano 42.389 građana.
Od početka imunizacije bez prethodno zakazanog termina, na terotoriji grada na Ibru „sinofarm“ je primilo 12.632 građana, „fajzer“ 2.988, a „sputnjik“ 786.
Preporučujemo
OKSFORDOVA STUDIJA POKAZALA: Treća doza Astrazeneke stvara jak imunološki odgovor
28. 06. 2021. u 18:28
PUTIN PISAO VUČIĆU: Poželeo mu zdravlje i uspehe, a građanima Srbije sreću i prosperitet
PREDSEDNIK Aleksandar Vučić primio je danas čestitku predsednika Ruske Federacije Vladimira Putina povodom Dana državnosti Republike Srbije, u kojoj mu je ruski lider poželeo zdravlje i uspehe, a građanima Srbije sreću i prosperitet, saopštila je danas Služba za saradnju sa medijima predsednika Republike.
13. 02. 2026. u 12:40
STRADALI MLADIĆ SIN POZNATOG MUZIČARA: Novi detalji nesreće u Sarajevu
ERDOAN Morankić (23), koji je stradao u tramvajskoj nesreći u Sarajevu, sin je poznatog muzičara iz Brčkog Armana Morankića, piše portal sarajevskog Avaza.
13. 02. 2026. u 12:05
BOMBA, AUTOMAT I CRNA BERETKA: Hrvatski gradonačelnik se maskirao u Tompsona iz "Čavoglava" - pored njega i "Plenković" i "prvi čovek Zagreba
DANAS je u Svetoj Nedelji održan karneval Fašnik, a na pozornicu se popeo i gradonačelnik ovog mesta Dario Zurovec koji je bio obučen kao kontroverzni hrvatski pevač Marko Perković Tompson koji je poznat po svojim proustaškim stavovima i pesmama.
14. 02. 2026. u 14:35
Komentari (0)