U VRNJAČKOJ BANJI APELUJU: "Budite odgovorni, vakcinišite se"

OD početka masovne imunizacije protiv kovida-19, na vakcinalnim punktovima u Vrnjačkoj Banji do sada je bar jednu dozu primilo 13.790 Vrnjčana, što je oko 30 osto ukupnog broja stanovništva.

У ВРЊАЧКОЈ БАЊИ АПЕЛУЈУ: Будите одговорни, вакцинишите се

Foto: G. Š.

Javni apel svojim sugrađanima da budu društveno odgovorini i da se vakcinišu uputio je i Boban Đurović, predsednik opštine Vrnjačka Banja, naglašavajući da je masovna imunizacija jedini put do zajedničkog cilja - zaštite života i zdravlja, razvoja ekonomije i vraćanje života u normalne tokove.

- Živimo u turističkom mestu i odgovorni smo za zdravlje i bezbednost, ne samo ljudi koji žive u našem okruženju, već i brojnih gostiju i posetilaca koji dolaze u Vrnjačku Banju, prvu turističku destinaciju u Srbiji sa sertifikatom „Čisto i sigurno“ - naglasio je Đurović.

- Zato apelujem na sve građane koji još uvek nisu primili vakcinu da to učine, kako bismo u što kraćem vremenskom periodu stekli kolektivni imunitet. Budite odgovorni prema sebi i drugima, vakcinišite se.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (0)

UPRAVLJANI RAST NASUPROT LINEARNOJ DOBITI: Gde investiraju banke koje menjaju tržišnu dinamiku?