NOVAK UPALIO ALARM PRED US OPEN: Neće izaći na dobro ako se ne bude više pričalo o tome
SRBIN će u Sjedinjenim Američkim Državama imati motiv da eventualnom 21. titulom pretekne Rodžera Federa i Rafaela Nadala po broju grend slem titula.

FOTO: Ata images
Novaku ipak nije samo tenis u fokusu, a nedavno je sa novinarima razgovarao o ekološkim problemima. Đokovića brine veliki broj požara sa kojim se mnoge zemlje susreću.
- Problemi u životnoj sredini nisu samo moji, već svih nas i mislim da bi svi trebalo da se pozabavimo sa tim. Ovo je jedina planeta koju imamo i mislim da bi trebalo da se potrudimo da živimo u harmoniji sa prirodom. Kako bi u tome uspeli moramo da promenimo odnos sa njom - rekao je Novak, prenose strani mediji.
Đoković smatra da je rešenje da zajedničkim snagama prebrodimo sve probleme.
- Svi su upoznati sa ovim problemom. Moramo više da pričamo o tome, inače neće izaći na dobro. Zajedničkim snagama možemo da pobedimo. Čak i malim koracima možemo da napravimo nešto magično za nas i budućnost koja je pred nama - dodao je Đoković.
Podsetimo, US open počinje 30. avgusta i traje do 12. septembra.
Preporučujemo

NADAL PROGOVORIO: Evo šta će uraditi ako Đoković ili Federer uzmu još jedan grend slem
04. 08. 2021. u 18:04

ĐOKOVIĆ POMOGAO MEDVEDEVU: Rus otkrio kako je uz Novaka preboleo eliminaciju u Tokiju
12. 08. 2021. u 08:48

JOKIĆ DOMINIRA = DENVER POBEĐUJE: Svi znaju formulu, ali niko je ne može zaustaviti!
DENVERU je potrebno novo sjajno izdanje Srbina kako bi slavio protiv Klipersa u sedmoj utakmici četvrtfinala Zapadne konferencije koje se igra u noći između subote i nedelje u "Bol areni" (1.30).
03. 05. 2025. u 11:00

RUSIJA ZATEČENA: Jelena Isinbajeva se odrekla Putina, a onda uradila i ovo
Jedna od najboljih ruskih sportistkinja svih vremena, atletičarka Jelena Isinbajeva, povukla je potez koji nije naišao na odobravanje mnogih u Ruskoj Federaciji, naročito jer se desio dok traje rat u Ukrajini. Najnovije vesti vezane za Isinbajevu dodatno su šokirale Rusiju.
30. 04. 2025. u 16:19

ZVANIČNO KRAJ: Kome je pripao dvorac u Beču? Razveli se Toni i Dragana
PEVAČICA Dragana Mirković i biznismen Toni Bijelić zvanično su se razveli nakon 25 godina brak.
30. 04. 2025. u 12:32
Komentari (2)