NAJBOLJI POEN NA OVOGODIŠNJEM VIMBLDONU: Pripao je Novaku Đokoviću (VIDEO)
IGRAO se šesti gem četvrtog seta kada su Novak i Mateo Beretini uspeli da odigraju neverovatan poen zbog kog su svi ostali bez teksta.
FOTO: Printskrin/Wimbldon/Tviter
Novak je uspeo da vrati nemoguće, pogledajte i uživajte, radi se o jednom od ključnih poena sa ovog meča koji je ulio dodatno samopouzdanje srpskom teniseru.
Ako uzmemo u obzir važnost poena i njegovu lepotu, možemo reći da je ovo poen godine...
Preporučujemo
NOVAK JE KRALj TENISA: Slavio protiv Beretinija, publike i zauvek promenio igru!
11. 07. 2021. u 18:36 >> 18:36
NE MOŽE SE BEZ TRENERA NA GVARDIOLU: Siti je više nego spreman da iskoristi "haos" u redovima "plavaca"
ONO što je i u idealnim okolnostima jedno od najtežih gostovanja u Premijer ligi, za Čelsi dolazi u najgorem mogućem trenutku. Posle raskida saradnje sa Encom Mareskom, „plavci“ bez šefa stručnog štaba gostuju Mančester sitiju (18.30), koji nema pravo na novi kiks u trci za titulu.
04. 01. 2026. u 11:30
ŽIVOTNI BRODOLOM ČOVEKA KOJEM SE DIVILA JUGOSLAVIJA: Upao u finansijske probleme, ostao bez kuće
Tim rečima hrvatski "Večernji list" piše o životnom padu nekada istinskog sportskog asa SFRJ.
04. 01. 2026. u 14:03
U VENECUELI 4.000 HRVATA : Strah, svuda tišina puna tenzije
U VENECUELI živi 4.000 osoba hrvatskog porekla koje posle noćašnjeg američkog napada na glavni grad Karakas, zatvorene u kućama, čekaju dalji razvoj događaja, rekla je u subotu Hini predstavnica hrvatske zajednice u toj južnoameričkoj zemlji.
03. 01. 2026. u 18:47
Komentari (0)