VOJVODINA NAJAVILA POHOD NA TROFEJE: U novu sezonu sa starim, najvišim ambicijama
UTAKMICOM u kojoj u utorak, 15. septembra u 18 časova, na otvaranju odbojkaške sezone u „Spens-u“ dočekuju novajliju u eliti, ekipu Borca iz Starčeva, igrači Vojvodine, našeg najtrofejnijeg odbojkaškog kolektiva, kreću u odbranu sva tri domaća trofeja.

Nemanja Mašulović, Siniša Gavrančić i Slobodan Boškan na pres konferenciji Foto: S.Bajić
Tradicionalna promocija ekipe pred start šampionata, ovaj put je izostala, zbog pandemije „Kovid 19“, ali su zato Novosađani pripremili desetominutni film zanimljivog sadržaja, koji može da se pogleda na klupskom sajtu (link https://youtu.be/_bVsojVMMwk).
- Neobično je da sezonu najavljujemo bez promocije i kompletnog pogona na okupu, ali siuacija nas primorava na to, pa smo video prikazom predstavili ekipu- kaže Slobodan Boškan , sportski direktor Vojvodine.- Bitno je da smo zadržali tim na okupu, većina igrača je ostala na „Spens-u“ uz neke „mini- izmene“, i za očekivati je da svako od odbojkaša pruži više nego lane. Na startu igramo bez publike, ali nadamo se da će se situacija sa pandemijom stabilizovati u što skorije vreme, pa da će se odbojka igrati pred navijačima.
Siniša Gavrančić, strateg Novosađana ističe da je posle osam nedelja priprema njegov tim spreman za izazove u nastupajućoj sezoni, tim pre što je Vojvodine trijumfovala u tri prethodna tri odigrana turnira.
- Ima prostora za nadogradnju tokom šampionata, što može samo da nas hrabri. Cilj u sezoni je, naravno, odbrana sva tri domaća trofeja. Momci su dobro trenirali, vidi se kvalitet igre i to će još biti bolje kako sezona bude odmicala - kategoričan je Gavrančić.
Reči trenera potvrđuje i srednji bloker, Nemanja Mašulović i naglašava da će sa saigračima na terenu pokazati i u ovoj sezoni kako se brane trofeji i kako se bori za klupski grb.
– Nama, igračima, najbitnije u ovoj situaciji nakon duge je da napokon prvenstvo počinje. Naš cilj je, naravno, da ponovimo sve uspehe. Istina, nije lako sve odbraniti ali ubeđen sam da imamo kvalitet za to. Bitno je da u prvom kolu maksimalno uđemo u meč sa Borcem- kaže Mašulović.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo

ZBILjIĆ: OK Ribnica zaslužuje vrh, odbojka je nacionalni sport broj 1 u Srbiji
14. 09. 2020. u 15:03

U FRANCUSKOJ I ODBOJKAŠI IMAJU PROBLEM SA VIRUSOM: Osmorica zaraženih u Ajačiju
09. 09. 2020. u 14:00

ODBOJKAŠI NEĆE IGRATI PRED PRAZNIM TRIBINAMA: Navijači mogu u dvoranu
11. 09. 2020. u 12:59

JUČE SMO PROŠLI! Evo TIP tiketa za ponedeljak
RUTINSKI smo pogodili jučerašnji tiket.
23. 06. 2025. u 07:12

RUSI OD SRBINA ČULI ONO ŠTO DRUGI NEĆE DA IM KAŽU! Otvaranje očiju je bilo važno, i to na najvećem skupu koji Rusija organizuje
Ministar sporta Zoran Gajić izjavio je danas je na Međunarodnom ekonomskom forumu u Sankt Peterburgu dogovorio nastavak saradnje sa ministrima sporta Belorusije, Kazahstana i Bahreina i dodao da je učešće bilo izuzetno korisno za srpski sport.
23. 06. 2025. u 19:34

INCEST UNIŠTIO PORODICU: Glumici brat krstio ćerku, a ona ga zavela i rodila mu sina
SLAVNA glumica Greta Skaki u jednom momentu je bila tema svih medija, nakon što je obelodalila da je u romansi sa svojim bratom od tetke Karlom Montegacom. Ova romansa razorila je njenu porodicu, a njih dvoje su se u jednom momentu čak i zakleli na večnu ljubav.
21. 06. 2025. u 10:39
Komentari (0)