ŽELJKO OBRADOVIĆ PRED ARMANI: Moramo što pre da zaboravimo Bolonju
Trener košarkaša Partizana Željko Obradović izjavio je danas da "crno-beli" moraju da se pripreme na najbolji način za predstojeći meč protiv Armanija u 28. kolu Evrolige.

FOTO: M. Vukadinović
Partizan je sinoć u Bolonji savladao Virtus 88:79 u 27. kolu Evrolige. "Crno-beli" su doputovali danas u Milano gde će sutra od 20.30 sati odigrati meč sa Armanijem. Partizan je u prvom ovosezonskom duelu 18. oktobra prošle godine u Beogradu izgubio od Armanija 80:75.
- Moramo što pre da zaboravimo ovo što je bilo u Bolonji i da se okrenemo utakmici u Milanu. Oni su ekipa koja je u ovom trenutku verovatno u najboljoj formi od svih timova u Evroligi i za tu utakmicu moramo da se pripremimo na najbolji mogući način - istakao je Obradović, preneo je zvanični sajt kluba.
Košarkaš Partizana Alen Smailagić zbog povrede nije igrao u prvom meču protiv Armanija u Beogradu.
- Mislim da je svima u Evropi jasno da Milano ima tim koji bi se u nekim drugim okolnostima verovatno borio ne samo za 'plej-of', nego i za prednost domaćeg terena u 'plej-ofu'. Veoma dobra, iskusna ekipa koja je u poslednjih nekoliko nedelja podigla formu i spremno nas čeka sa željom da nastavi niz pobeda. Iako se mnogo toga promenilo u odnosu na prvu utakmicu u Beogradu, videli smo i tada koliko su bili opasni i kako su brzo okrenuli naših plus devet i došli do zaslužene pobede. Mi takođe igramo dobro, verujem da ćemo biti spremni da im se na pravi način suprotstavimo. Želimo da se predstavimo u najboljem svetlu, nadam se ponovo pred velikim brojem naših navijača - istakao je Smailagić.
BONUS VIDEO: "NARAVNO DA NISAM ZADOVOLjAN" Trener Crvene zvezde posle gostovanja TSC-u
Preporučujemo

KOŠARKAŠ UNIKSA ŽELI U PARTIZAN: ''Samo da odigram jednu sezonu, da osetim tu atmosferu...''
07. 03. 2023. u 13:28 >> 13:36

RASTANAK SE PRIMAKAO: U Madridu sve glasnije pričaju o odlasku velikog igrača
08. 03. 2023. u 11:04

RADNIČKI IMENOVAO NOVOG TRENERA: Nenad Lalatović je bivši, na klupi Nišlija dobro poznato lice
08. 03. 2023. u 12:49 >> 13:16

NISU BEZ RAZLOGA ELIMINISALI ZVEZDU: "Legende" osvojile bod na početku Lige šampiona, isto sanjaju i protiv silovitog Bajerna
JEDAN od manje zanimljivijih mečeva drugog kola Lige šampiona biće odigran na Kipru gde će debitant Pafos dočekati šestostrukog prvaka Evrope, Bajern iz Minhena (21.00).
30. 09. 2025. u 07:30

RUSI SLAVE: Rusija dobila sjajnu vest iz Srbije
Rusija je, otkako je počeo rat u Ukrajini, ili "specijalna vojna operacija" kako to zove Ruska Federacija, u sportskom smislu bila sklonjena sa međunarodne scene, osim nekoliko izuzetaka. Ali najnovije vesti su potpuno drugačije.
30. 09. 2025. u 12:50

NE DA NA ĆERKU Bogdanin otac očitao lekciju Veljku, jasno mu stavio do znanja: "Možda pre nisi imao ovakvu devojku..."
VELjKO je uvek isticao da želi veliku porodicu sa mnogo dece kojima će usaditi prave vrednosti i tradiciju.
29. 09. 2025. u 16:17
Komentari (0)