SVETSKO prvenstvo u fudbalu 2022. je okončano, Katar je bio domaćin spektakularnog turnira koji je Argentina osvojila posle dramatičnog finala sa Francuskom, ali za neke se drama nije okončala tada.

šbrmt

25.12.2022. 20:02

Francuska-Irska Anri rukometni meč Evra nije imao ništa protiv da se ponovi meč kako je rekao,čak i na njegovom Soni plejstejšnu... Karma iz a bič...

vladimir

25.12.2022. 20:54

Ja mislim da bi sve medalje koje je Rusija /SSSR/ osvojila na sportskim takmičenjima trebalo joj oduzeti /poništiti/ i dodeliti NATO alijansi, jer oni to tako hoće! Ko je ta Argentina da osvoji svetski kup ......? Ali zato Englezi, koji nemaju POJMA sa fudbalom, osvajaju u NAMEŠTENOJ utakmici /kao domaćini/ protiv Nemaca 1966. godine NEZASLUŽENO prvu titulu svetskog šampiona! Uostalom postoji SNIMAK - slobodno pogledajte!

Danilo

26.12.2022. 08:47

Hahaha Francuzi,šta treba da smo vi osvajate svetsko prvenstvo,uostalom teško da ste vi Francuzi,priznaje poraz jednom dostojanstveno,ne budite kao hrvati