SVETSKO prvenstvo u fudbalu 2022. je okončano, Katar je bio domaćin spektakularnog turnira koji je Argentina osvojila posle dramatičnog finala sa Francuskom, ali za neke se drama nije okončala tada.

Komentari (12)

šbrmt

25.12.2022. 20:02

Francuska-Irska Anri rukometni meč Evra nije imao ništa protiv da se ponovi meč kako je rekao,čak i na njegovom Soni plejstejšnu... Karma iz a bič...

vladimir

25.12.2022. 20:54

Ja mislim da bi sve medalje koje je Rusija /SSSR/ osvojila na sportskim takmičenjima trebalo joj oduzeti /poništiti/ i dodeliti NATO alijansi, jer oni to tako hoće! Ko je ta Argentina da osvoji svetski kup ......? Ali zato Englezi, koji nemaju POJMA sa fudbalom, osvajaju u NAMEŠTENOJ utakmici /kao domaćini/ protiv Nemaca 1966. godine NEZASLUŽENO prvu titulu svetskog šampiona! Uostalom postoji SNIMAK - slobodno pogledajte!

Danilo

26.12.2022. 08:47

Hahaha Francuzi,šta treba da smo vi osvajate svetsko prvenstvo,uostalom teško da ste vi Francuzi,priznaje poraz jednom dostojanstveno,ne budite kao hrvati