TUGA! Preminuo fudbaler Liverpula
TUŽNE vesti dolaze iz Engleske.
Foto: Pixabay
Kako javljaju iz Liverpula preminuo je Bobi Grejem, legenda kluba sa Enfilda preminula je u 80. godini.
U dresu "redsa" odigrao je preko 100 utakmica, nakon toga nastupao je u Koventri, da bi se nakon toga vratio u klub.
Kasnije je nosio i dres Hamilton Akisa, a u novembru 2022. zvanično je primljen u Kuću slavnih Madervela.
Liverpul se oglasio povodom tužne vesti.
- Liverpul je duboko pogođen smrću našeg bivšeg fudbalera Bobija Grejema. Saučešće njegovoj porodici i prijateljima u ovim teškim trenucima - poručio je klub sa „Enfilda“.
Preporučujemo
OCOKOLjIĆEV PARNI VALjAK NE STAJE: Partizan ubedljiv protiv FMP-a nakon preokreta
14. 12. 2025. u 23:01
I "LALE" U TEFTERU "BELIH": Košarkaši Sloge savladali Vojvodinu pred svojim navijačima
14. 12. 2025. u 22:19
"JAKO SAM ZABRINUT": Saša Obradović progovorio o Čimi Monekeu posle Spartaka
14. 12. 2025. u 21:48
MILANEZI OVE SEZONE NE ZNAJU SA NOVAJLIJAMA U LIGI: Jedan podatak ipak raduje navijače - evo šta se poslednji put desilo u šampionskoj sezoni
SA željom da uveća prednost na vrhu tabele Serije A, Milan će nastaviti borbu za Skudeto u nedelju popodne, kada na stadionu "Đuzepe Meaca" dočekuje Sasuolo.
14. 12. 2025. u 07:00
ZVEZDA UKRAJINE PROBALA DA UBIJE RUSKOG PUKOVNIKA: Rusija ne prašta! Evo šta se desilo ukrajinskoj šampionki
Rat u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, iznedrila je i jednu nesvakidašnju situaciju koja ima veze sa sportom. Jer, najnovije sportske vesti iz Rusije tiču se ukrajinske šampionke, koja je osujećena u pokušaju terorističkog napada.
14. 12. 2025. u 16:00
OVO JE STRAŠNO! Uznemirena Bilja otkrila gde je Aca bio u vreme MASAKRA - pevač mesecima u Australiji
PEVAČICA Biljana Jevtić oglasila se povodom terorističkog napada koji se dogodio u Sidneju. Njen suprug, pevač Aleksandar Aca Ilić, poslednja tri meseca proveo je upravo u tom gradu.
14. 12. 2025. u 19:24
Komentari (0)