NOVI ODLAZAK IZ PARTIZANA: Sterling Braun napustio klub, crno-beli dobijaju obeštećenje

PARTIZAN nastavlja sa promenama. Još jedan igrač napustio je crno-bele.

НОВИ ОДЛАЗАК ИЗ ПАРТИЗАНА: Стерлинг Браун напустио клуб, црно-бели добијају обештећење

FOTO: Dusan Milenkovic/ATAImages

U pitanju je Sterling Braun, čiji mandat u Humskoj se završio posle dve sezone. Ovu informaciju potvrdio je klub.

- Sterling Braun nastavlja karijeru u drugom klubu. Nakon dve sezone u crno-belom dresu, doskorašnji bek Partizana će uz dogovoreno obeštećenje promeniti sredinu i nastaviti karijeru u drugom timu - piše na Instagram nalogu crno-belih.

Amerikanac će karijeru nastaviti u Žalgirisu, a Partizan bi od Litvanaca trebalo da prihoduje 530.000 dolara.

Podsetimo, crno-bele su naputili još Nik Kalates koji je pojačao PAOK i Dvejn Vašington koji je u potrazi za novom ekipom.

Bonus video:  Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

VANREDNO: Vučić se obratio  naciji