SRBIN TRAGIČAR: Milenković greškom pomogao Milanu da pobedi u 92. minutu (VIDEO)

Č. V.

13. 11. 2022. u 20:39

SRPSKI fudbaler Nikola Milenković neće po dobrom pamtiti poslednju utakmice jesenjeg dela sezone u Seriji A. On je bio tragičar u porazu njegove Fiorentine od Milana - 2:1.

СРБИН ТРАГИЧАР: Миленковић грешком помогао Милану да победи у 92. минуту (ВИДЕО)

Naime, defanzivac "viole" je u 92. minutu nespretno reagovao i zatresao sopstvenu mrežu. Da stvar bude još gora, "rosoneri" su tim pogotkom stigli do važna tri boda.

Ipak, ništa ne treba zameriti Milenkoviću koji ovu situaciju mora što pre da zaboravi jer ga sada očekuje nastup na Svetskom prvenstvu.

Milan je idealno otvorio susret. Igrao se 2. minut kada je Rafael Leao zatresao mrežu rivala posle asistencije Olivija Žirua.

Nije se Fiorentina predavala, pa je već u 28. minutu uspela da poravna rezultat. Antonin Barak je uspeo da Kiprijana Tatarušanua i ostavi utakmicu potpuno otvorenom.

No, kada su svi očekivali da se meč završi bez pobednika srpski reprezentativac je postigao autogol i omogućio šampionu Italije da trijumfuje.

Milan je sada drugi na tabeli sa 33 boda, osam manje do lidera Napolija, tim iz Firence je na 10. mestu sa 19 bodova.

BONUS VIDEO: NAJAKTUELNIJI VIDEO SNIMCI