SRBIJA NIJE MEĐU FAVORITIMA: Italija, Malta i Francuska sa najviše izgleda za pobedu - borba za Eurosong
U TOKU su poslednje pripreme za Eurosong, koje počinje 18. maja, kada će biti održano prvo polufinale ovog velikog muzičkog takmičenja.

Foto ATA Images
Prema trenutnim podacima koje pokazuju kladionice, najveći favorit za pobedu je Italija i njihov predstavnik - grupa Maneskin sa pesmom "Ziti e buoni".
Eurosong će ove godine ugostiti 39 država. Velika tri favorita su Italija sa 22 posto, Francuska 20 odsto i Malta sa 12 posto.
Malta je donedavno bila najveći favorit za pobedu, ali se situacija promenila nakon prve probe, kada je njihova predstavnica dobila nekolicinu loših kritika za stajling i nastup.
Na četvrtom mestu je Island, a slede Kipar, Bugarska, Švajcarska, Ukrajina, Litvanija, Grčka, Rusija, Švedska, Finska, San Marino i Norveška.
Preporučujemo

URAGANKE SE OGLASILE IZ ROTERDAMA: Želimo prvo mesto, ova godina je naša! (VIDEO)
11. 05. 2021. u 19:57

URAGANKE SE OGLASILE IZ ROTERDAMA: Želimo prvo mesto, ova godina je naša! (VIDEO)
11. 05. 2021. u 19:57

"DOBRO SMO UPOZNATI SA DOGAĐAJIMA U SRBIJI" Medvedev optužio Zapad za organizovanje protesta u drugim zemljama
ZAMENIK predsednika Saveta bezbednosti Rusije i predsednik stranke Jedinstvena Rusija Dmitrij Medvedev optužio je danas zapadne zemlje da organizuju proteste i mešaju se u izborne procese drugih zemalja da bi održale svoju dominaciju.
31. 07. 2025. u 17:01

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

3O LETA OD "OLUJE" - RUDAN OŠTRO O HRVATIMA: "Koliko je Srba plutalo u bunarima jer se nisu ukrcali u traktore..."
VEDRANA Rudan je komentarisala političku i društvenu klimu u Hrvatskoj.
03. 08. 2025. u 16:23
Komentari (1)