HRVATIMA SAD SMETA I ČOLA: Dogovorio Novogodišnji nastup u Dubrovniku, ima onih koji se bune, besni što mu je dato 130.000 evra
NAJVEĆA regionalna zvezda Zdravko Čolić, već je dogovorio nastup za Novu 2024. godinu i to u Dubrovniku, ali je njegov koncert naišao na negodovanje tamošnje javnosti zbog cene koju je pogodio pevač.
Foto: D. Mišić
Kako tvrde mediji u Hrvatskoj, Zdravko je za nastup u novogodišnjoj noći tražio 130.000 evra, zbog čega su se neki pobunili, pa su komentarisali da je to strašno.
S druge strane, vlasti u Hrvatskoj se nadaju da će debelo naplatiti turistima Čolin koncert i od njega višestruko zaraditi.
Jelka Tepšić, zamenica gradonačelnika Dubrovnika rekla je kako veruje da će se iznos opravdati time što će imati veoma dobru posećenost.
- Zaista se na to računa, popunjenost hotela i privatnog smeštaja i interes sponzora - poručila je.
Prošle godine novogodišnji koncert u Dubrovniku je održao Dino Merlin. Cena karata za dvoje iznosila je skoro 1.000 evra, uz uslov da posetioci koncerta moraju biti i gosti hotela u kojem on peva. Dakle, onaj ko je želeo da sluša sarajevskog izvođača morao je da prenoći tu i plati još 975 evra za dve osobe. Ukupno je sve za dve osobe koštalo skoro 2.000 evra.
Foto: Milena Anđela
Inače, širom Hrvatske vlasti su zabranile srpskim izvođačima da tamo održavaju kocnerte, te je poslednja u nizu kojoj je nastup otkazan, Jelena Karleuša. Osim nje, zabranu su dobili: Ana Bekuta, Dragan Kojić Keba, Aca Lukas i mnogi drugi.
(Informer.rs)
BONUS VIDEO:
REČ "EKSKLUZIVA" IMA MNOGO ZNAČENjA | Sa zvezdama na ti | Br. 19 | Jelena Bašić
VAŠINGTON POST TVRDI: Ruska služba spremala scenario sa atentatom na Orbana
RUSKA Spoljna obaveštajna služba (SVR) navodno je razmatrala planove za uticaj na izbore u Mađarskoj, uključujući i insceniranje atentata na premijera Viktora Orbana, u cilju jačanja podrške Orbanu, pokazuje interni dokument do kojeg su došle evropske službe bezbednosti, piše danas Vašington post (WP).
21. 03. 2026. u 13:35
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
MILEO AUTO-PUTEM: Policajci bili u čudu kad su videli KO je za volanom (VIDEO/FOTO)
KADA su zbog spore vožnje na auto-putu zaustavili automobil marke Dodž, policajci iz Ogdena u američkoj saveznoj državi Juta, pomislili su da je vozaču pozlilo.
22. 03. 2026. u 22:25
Komentari (0)