SVAKODNEVNO NEGATIVNI REKORDI: U Srpskoj virus korona potvrđen kod još 387 osoba, troje umrlo
OD poslednjeg izvještaja o epidemiološkoj situaciji u Republici Srpskoj, u poslednja 24 časa testirano je 963 laboratorijska uzorka, a novi virus korona (SARS-CoV-2) potvrđen je kod 387 osoba.

D, Pozderović
Radi se o 196 muških i 191 ženskoj osobi, od kojih je 92 mlađe, 253 srednje i 42 osoba starije životne dobi.
Prema mestu prebivališta, 127 osoba je iz Banjaluke, 48 iz Pala, 35 iz Bijeljine, 21 iz Trebinja, 16 iz Zvornika, 15 iz Teslića, po 12 iz Gradiške i Foče, 11 iz Laktaša, 10 sa Sokoca, po devet iz Doboja i Srpca, osam iz Bileće...
U poslednja 24 časa, Institutu za javno zdravstvo RS prijavljena su tri smrtna, a radi se o tri muškarca srednje i starije životne dobi iz Doboja, Banjaluke i Gradiške.
Do sada je u Republici Srpskoj potvrđeno 12.712 slučajeva virusa korona, a preminulo je ukupno 348 osoba .
Ukupan broj hospitalizovanih je 354, a pod zdravstvenim nadžorom trenutno su 6.340 osobe.
Preporučujemo

HOSPITALIZOVAN BRANISLAV BORENOVIĆ: Pozitivan na virus korona
22. 10. 2020. u 11:54

KORONA UTICALA NA FUDBALSKOG VELIKANA: Mančester junajted u gubitku od 25 miliona evra
22. 10. 2020. u 10:08

DR JANKOVIĆ O SEDNICI KRIZNOG ŠTABA: Reagovaćemo u skladu sa situacijom
22. 10. 2020. u 00:09

JEDNA OD NAJBLIŽIH TRAMPOVIH SARADNICA ŠOKIRALA: Vanzemaljci postoje, podelićemo istinu sa narodom
DIREKTORKA nacionalne obaveštajne službe (DNI) Tulsi Gabard rekla je da veruje u postojanje vanzemaljaca, ali je istakla da mora da bude "oprezna" u vezi s onim što iznosi u javnost, budući da ima pristup velikom broju poverljivih informacija.
06. 08. 2025. u 17:35

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

ZAŠTO RAT U UKRAJINI JOŠ TRAJE? Orban krivi Trampa: "Nije dovoljno jak!" Mađar okrenuo leđa američkom lideru?
MAĐARSKI premijer Viktor Orban dosad je bio jedan od najvernijih evropskih saveznika Donalda Trampa, posebno kada je reč o ratu u Ukrajini i obećanjima o brzom postizanju mira. Ali tokom vikenda po prvi put javno je kritikovao američkog predsednika, poručivši da Tramp, barem zasad, nije pokazao dovoljno snage da uveri evropske lidere da zaustave rat.
06. 08. 2025. u 16:06
Komentari (0)