SLASAN I PIKANTAN: Hot-dog kakav još niste jeli
NAPRAVITE sami hot-dog. Gotovo je začas, a pojede se još brže.

Foto Pixabay free images
Potrebno vam je samo par sastojaka i začini, da dodaju ukus.
Potrebno je:
* 4 viršle
* 100 g slanine
* 2 paradajza
* so
* origano
* 4 kifle
* majonez po želji
* zelena salata
* senf po želji
Priprema:
Prvo urolajte viršle u slaninu i zajedno sa kolutovima paradajza stavite u pleh. Pecite 25 do 30 minuta u zagrejanoj rerni na 200 stepeni. Posolite paradajz i stavite malo origana. Rasecite kiflu na pola, pa namažite majonez. Dodajte paradajz i zelenu salatu.
Stavite viršle u slanini u kifle, pa preko dodajte senf po ukusu.
(Trpeza)
Preporučujemo

"DOBRO SMO UPOZNATI SA DOGAĐAJIMA U SRBIJI" Medvedev optužio Zapad za organizovanje protesta u drugim zemljama
ZAMENIK predsednika Saveta bezbednosti Rusije i predsednik stranke Jedinstvena Rusija Dmitrij Medvedev optužio je danas zapadne zemlje da organizuju proteste i mešaju se u izborne procese drugih zemalja da bi održale svoju dominaciju.
31. 07. 2025. u 17:01

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

SRPSKA SNAJA IZ ZAMBIJE Opisala svoj prelazak u pravoslavlje: "U početku, neke stvari bile su mi ČUDNE"
PATRICIJA Kaunda iz Zambije pre nekoliko godina zaljubila se u mladića iz Srbije, a zbog njega se doselila u našu zemlju, pa čak i promenila veru.
02. 08. 2025. u 11:32
Komentari (0)