KORONA SE NE PREDAJE: SZO - U svetu za dan novih 870.000 slučaja obolelih
POSLEDNjA 24 sata u svetu je registrovano više od 870.000 novih slučajeva korona virusa, objavila je danas Svetska zdravstvena organizacija.
Foto: Depozit
Broj preminulih u istom periodu povećan je za 14.600.
Više od 48 odsto svih novih slučajeva prethodnog dana registrovano je u jugoistočnoj Aziji i Indiji, skoro 420.000. U Severnoj i Južnoj Americi zaraženo je skoro 220.000 ljudi a u Evropi više od 155.000, prenosi TASS.
Prema podacima SZO ukupan broj registrovanih slučajeva virusa je skoro 151 milion.
Preporučujemo
PREDNjAČE U IMUNIZACIJI: Kanton Sarajevo ima najveći broj vakcinisanih u Federaciji
01. 05. 2021. u 23:47
VEST KOJA OHRABRUJE: Vesić - Sve manje pacijenata u privremenoj bolnici u Areni (FOTO)
01. 05. 2021. u 22:48
MIR VEĆ U MARTU, UKRAJINA IDE NA IZBORE I REFERENDUM? Rojters ekskluzivno objavio detalje mirovnog sporazuma, ali jedna stvar koči sve
AMERIČKI i ukrajinski pregovarači razgovarali su o ambicioznom cilju da Rusija i Ukrajina postignu mirovni sporazum do marta, iako je taj rok verovatno nerealan zbog nedostatka dogovora o ključnom pitanju teritorije, prema rečima tri izvora upoznata sa razgovorima, ekskluzivno je objavio Rojters.
06. 02. 2026. u 22:55
"PRIŠTINSKA ADMINISTRACIJA UBRZANO ČISTI POKRAJINU OD SRBA" Hitno se oglasilo rusko Ministarstvo spoljnih poslova - "To je licemerno!"
KORISTEĆI uspeh na nedavnim parlementarnim izborima, prištinska administracija forsira čišćenje pokrajine od srpskog stanovništva, saopšteno je iz Ministarstva spoljnih poslova Rusije.
04. 02. 2026. u 13:32
AMERIKANKA IZ "LEPIH SELA": "Srbi su bili svetski neprijatelji broj jedan, zlikovci - ali ne i za mene"
FILM "Lepa sela lepo gore" Srđana Dragojevića važi za jedno od najboljih i najvoljenijih ostvarenja naše kinematografije.
04. 02. 2026. u 10:52
Komentari (0)