RIBAR PRONAŠAO MRTVO NOVOROĐENČE U RANCU MEĐU STENAMA: Policija na nogama, u toku potraga za majkom
NOVOROĐENČE je pronađeno mrtvo u rancu u nedelju ujutru u mestu Vila San Đovani u Italiji.

Foto: Piksabej
Do ovog užasnog otkrića došao je ribar u nedelju oko 9 sati ujutru među stenama u oblasti između pristajališta trajektne kompanije za Siciliju i pristaništa Peco. Dete je bilo u rancu, umotano u plastičnu kesu, prenose italijanski mediji.
Ribar je odmah pozvao policiju, koja je brzo stigla na lice mesta i izvršila uviđaj.
Sumnja se da je ranac nekoliko sati nakon porođaja donet kopnom na stene. Prema osobinama novorođenčeta, veruje se da je majka strankinja.
Istražitelji svoju pažnju usmeravaju na utvrđivanje uzroka smrti devojčice. Tužilaštvo i policija, naime, moraće da razjasne da li je devojčica umrla na porođaju i ostavljena beživotna ili je do smrti došlo usled gušenja zbog načina na koji je napuštena.
Nadležni u regionu Kalabrija proveravaju da li u okolini postoje kamere koje su mogle da snime nešto što bi se moglo pokazati korisnim za istrage.
(Telegraf.rs)
BONUS VIDEO: OGROMAN POŽAR U MOSKOVSKOM VOZU: Nema povređenih

"DOBRO SMO UPOZNATI SA DOGAĐAJIMA U SRBIJI" Medvedev optužio Zapad za organizovanje protesta u drugim zemljama
ZAMENIK predsednika Saveta bezbednosti Rusije i predsednik stranke Jedinstvena Rusija Dmitrij Medvedev optužio je danas zapadne zemlje da organizuju proteste i mešaju se u izborne procese drugih zemalja da bi održale svoju dominaciju.
31. 07. 2025. u 17:01

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

BLOKIRAO PROMETNU ULICU: Kad su videli ko je za volanom, niko nije smeo ni da priđe! (VIDEO)
NEODGOVORNI vozač "honde" blokirao je nedavno ulicu ispred mumbajskog tržnog centra Lokhandvala, međutim kada su ostali vozači prišli da ga pitaju ga kako se to ponaša i zatraže od njega da skloni vozilo, usledio je pravi šok.
31. 07. 2025. u 17:34
Komentari (0)