PUCNJAVA U ŠVAJCARSKOJ: Dve osobe ubijene - napadač u bekstvu
DVE osobe su ubijene, a jedna je ranjena u pucnjavi koja se dogodila danas u švajcarskom gradu Sion, saopštila je policija.

Foto: EPA
Osumnjičeni za pucnjavu nije identifikovan i u bekstvu je, prenosi Rojters.
Policija u kantonu Vale navela je da je napadač ispalio nekoliko hitaca na dve različite lokacije u gradu Sion koji ima oko 35.000 stanovnika.
Motiv napada nije poznat, a prema preliminarnim informacijama, počinilac je poznavao svoje žrtve, saopštila je policija.
Švajcarska ima oko devet miliona stanovnika, a prema podacima stručnjaka procenjuje se da je u posedu građana oko 2,3 miliona komada vatrenog oružja.
BONUS VIDEO: KRZNENI ČLAN RUSKE ARMIJE: Pas Žužik pomaže protivvazdušnoj jedinici ruske vojske
Preporučujemo

ZAPADNI MEDIJI: Evropa ispraznila arsenale – Nemačka ima municije za dva dana borbe
11. 12. 2023. u 10:00

"DOBRO SMO UPOZNATI SA DOGAĐAJIMA U SRBIJI" Medvedev optužio Zapad za organizovanje protesta u drugim zemljama
ZAMENIK predsednika Saveta bezbednosti Rusije i predsednik stranke Jedinstvena Rusija Dmitrij Medvedev optužio je danas zapadne zemlje da organizuju proteste i mešaju se u izborne procese drugih zemalja da bi održale svoju dominaciju.
31. 07. 2025. u 17:01

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

BLOKIRAO PROMETNU ULICU: Kad su videli ko je za volanom, niko nije smeo ni da priđe! (VIDEO)
NEODGOVORNI vozač "honde" blokirao je nedavno ulicu ispred mumbajskog tržnog centra Lokhandvala, međutim kada su ostali vozači prišli da ga pitaju ga kako se to ponaša i zatraže od njega da skloni vozilo, usledio je pravi šok.
31. 07. 2025. u 17:34
Komentari (0)