"SILOVANA SAM KOD AJFELOVE KULE" Devojka (23) upala u zasedu muškarca sa nožem - Užas u Parizu
BRITANSKA policajka silovana je kod Ajfelove kule.

Foto: AP
Žrtva (23) je rekla francuskim policajcima da je u ponedeljak kasno u ponedeljak upala u zasedu muškarca koji je držao nož.
Žena je rekla da je osumnjičeni izvukao nož dok je ona pokušavala da ga odgurne.
Nakon što je muškarac pobegao sa lica mesta, pozvala je pariske policajce, prenosi britanski "San".
Napad se dogodio oko ponoći.
Žrtva je policajcima rekla da je britanska policajka i da je došla u francusku prestonicu na dva dana sa prijateljicom.
BONUS VIDEO: "NOVOSTI" U KUĆI UBIJENE DEVOJKA Brat - Ne verujem ni da je imao vremena da je siluje
(Blic)
Preporučujemo

"ČUVARI FORMULE" U PARIZU: Francuzi se upoznali sa slučajem nuklearnog incidenta u Vinči
16. 10. 2023. u 18:23

BEOGRADSKI ESPRESO BOLjI OD FRANCUSKOG: Radivoje Raša Bukvić između dve zemlje i kulture
16. 10. 2023. u 22:10

ŠPANIJA PROGLASILA VANREDNO STANjE
MINISTARSTVO unutrašnjih poslova Španije proglasilo je vanredno stanje nakon današnjeg nestanka struje.
28. 04. 2025. u 21:32

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

ZVANIČNO - RAZVELA SE GAGA: Proces dug 13 meseci, PROMENILA prezime, a Toni ima novu devojku i to milionerku
PAPIRI za razvod pevačice Dragane Mirković i Tonija Bijelića su potpisani, a brakorazvodni postupak je okončan posle nešto više od godinu dana.
29. 04. 2025. u 14:20 >> 14:21
Komentari (0)